• Başlıca Özellikler
  • Etkili Parçacık Toplayıcı Power Drive Nozzle™
  • Tek Dokunuşla Kontrol
  • 5 Aşamalı Filtre Sistemi
  • 80 Dakikaya Kadar Çalışma Süresi Sunan Çift Batarya Sistemi Dual PowerPack™
  • 3 Farklı Saklama ve Şarj Yöntemi
  • Optimum Denge Sağlayan Tutma Kolu Opti-balanced Handle™

Aksesuarlar

Tek Dokunuşla Kontrol

Tek Dokunuşla Kontrol

Açık-Kapalı modlarını ve ‘Turbo’ dahil tüm güç seviyelerini parmağınızın tek bir dokunuşuyla kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Batarya Değiştirme

Birbirinin yerine geçen ve şarj edilebilir bataryaları değiştirmek çok kolay. İki yanda bulunan düğmeleri iterek bataryayı çıkarabilir veya yerleştirebilirsiniz.

Power Drive Nozzle™

Power Drive Nozzle™ içindeki doğrudan tahrikli motor, süpürme işlemi sırasında silindiri döndürerek etkili parçacık toplama özelliği sağlar.

Şarj ve Saklama Seçenekleri

CordZero dikey süpürgeyi evinizde üç farklı şekilde düzenli ve kolayca saklayabilirsiniz. Duvara monte modu, Ayakta durma modu* ve Kompakt mod. ‘Ayakta durma modu’ A9 MASTER 2X, A9 MULTI 2X, A9 PETNBED 2X, A9 ESSENTIAL ve A9 SINGLE ve A9 SINGLE modellerinde bulunur.

Ayarlanabilir Yükseklik ve Ergonomik Denge

Ayarlanabilir Yükseklik ve Ergonomik Denge

Teleskopik boru, 4 farklı uzunluk ayarlama seçeneği ile daha fazla çok yönlülük sağlar. Optimum Denge Sağlayan Tutma Kolu Opti-balanced Handle™, süpürme işlemi sırasında konfor sağlamak ve kas gücünü azaltmak üzere ergonomik olarak tasarlanmıştır.

5 Aşamalı Filtre Sistemi

Hava filtreleme sistemi, 2,5 mikrona kadar olan toz parçacıklarının çoğunu ev yüzeylerinden temizleyebilir. 1. ila 3. aşamalarda ayrılan daha büyük parçacıklar toz haznesinde toplanırken, daha ince tozlar filtrelenerek 4. ve 5. aşamalarda yakalanır.

Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Filtreler

Filtrelerinizi çıkarıp yıkayarak süpürgenizin bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Zaman içinde süpürgenizin içindeki filtrelerde kir birikir. Metal filtreyi, bez ön filtreyi ve ince toz filtresini çıkarabilir ve temizlemek için yıkayabilirsiniz. Filtreleri tekrar süpürgenize takmadan önce tamamen kuruduklarından emin olun.

Güçlü Kablosuz Özgürlük

Çıkarılabilir ve yıkanabilir filtreler, tek dokunuşla kontrol, uzatılabilir boru ve ergonomik tasarım.

AEROSCIENCE, LG’nin güçlü mini siklonlardan yararlanarak toz parçacıklarını ayırdığı hava akımlı süpürge teknolojisidir. Hızla dönen LG Inverter Motor, süpürgenin siklon odacıklarının içinde hızlı hava akışı yaratır.

Temizleme Kolaylığı ve Aksesuarlar

CordZero, ulaşılması zor tüm yerlere kolayca girmenizi sağlamak üzere Kombinasyon Ucu ve Köşe Ucu gibi çeşitli temizlik aparatları ile kullanılabilir.*

*Satış paketine dahil aksesuarlar için model spesifikasyonlarını inceleyin.

Teknik Özellikler