• Başlıca Özellikler
  • TWINWash™
  • TrueSteam™
  • 6 Motion DD
  • Öğe Ekle
  • LG TwinWash Mini (alt makina) ayrı olarak satılmaktdır

DÜNYANIN İLK AYNI ANDA İKİ FARKLI ÇAMAŞIRI YIKAYAN VE SIKAN MAKİNESİ*

Ayrı Yıkama

Ayrı Yıkama

TWINWash™ daha önce görülmemiş bir çamaşır yıkama çözümüdür. Her şey verimlilikle alakalı olup, iki ayrı yükün eş zamanlı yıkanmasıyla daha fazla giysiyi daha kısa sürede temizlemenize yardımcı olur.

Zamandan Tasarruf

Çamaşır yıkama sürenizi yarıya indirin! Artık LG TWINWash™ ile iki ayrı çamaşırı 49 dakikada yıkayabilirsiniz

Size Yardımcı Olacak Ergonomik Tasarım

Size Yardımcı Olacak Ergonomik Tasarım

TWINWash™, sırt ve dizlerinizi daha az bükmek gibi, çamaşırlarınızı birçok yönden daha kolay bir şekilde yıkamanızı sağlar. Çamaşır makinesinin üst bölümü, çamaşırları doldurmak için daha ergonomiktir.

TrueSteam™ Alerjenler Azaltıldı

TrueSteam™ Alerjenler Azaltıldı

TrueSteam™ teknolojisi Allergy Care ve Refresh özelliklerini sunar. Sağlıklı ve alerjen içermeyen bir çevre ile yaşam kalitenizi artırın.

TurboWash™

TurboWash'un hızlı ıslatan su püskürtme ve filtreleme hareketinin bir araya gelmesi ve çamaşır yıkama performansından ödün vermeden çamaşır yıkama süresinin 39 dakikaya kadar kısaltılabileceği anlamına gelir.

6 Motion DD Kumaşlar için En Uygun Yıkama

6 Motion DD Kumaşlar için En Uygun Yıkama

Bir yıkama programı seçtiğinizde, 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin tamburunu birçok yönde döndürerek giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.

Daha Az Titreşim, Daha Az Gürültü

Daha Az Titreşim, Daha Az Gürültü

Inverter Direct Drive Bir değil, iki yüksek verimli Inverter Direct Drive motor gürültüsüz ve titreşimsiz bir şekilde çamaşır yıkama performansını ve dayanıklılığı artırır. Üstelik, daha az enerji harcadığı için elektrik tüketimini azaltır.

Çamaşır Makinesi ve Kurutucu Bir Arada

Çamaşır Makinesi ve Kurutucu Bir Arada

LG'nin hepsi bir arada çamaşır yıkama ve kurutma makinesi, lider cihaz teknolojilerimizden biridir. Evinizde alan tasarrufu yapın ve aileniz için daha fazla yer açın

EcoHybrid ile Su ve Zamandan Tasarruf Edin

EcoHybrid teknolojisi su tasarrufu sağlar veya kurutma döngüsünü kısaltır. Yoğuşma için suyun kullanılmadığı Eko kurutma modunu seçin veya tüm kurutma döngüsünü kısaltmak ve enerji maliyetlerini azaltmak için normal kurutma modunu seçin.

Çamaşır Ekle

Unuttuğunuz çamaşırları, yıkama programı başladıktan sonra bile ekleyebilirsiniz. LG TWINWash™ teknolojisinde, yıkama esnasında unuttuğunuz bir çamaşırı eklemeniz için kapağı açmanıza izin veren bir “Add Item” (Çamaşır Ekle) düğmesi bulunur.

WiFi ile Akıllı Rahatlık

WiFi ile Akıllı Rahatlık

SmartThinQ™ teknolojisi, çamaşır makinenizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman çalıştırmanıza veya izlemenize izin verir. Enerji tüketimini takip edebilirsiniz veya çamaşır makinesinin tüm ömrü boyunca yeni geliştirilen yıkama programları eklemek için Program İndir özelliğini kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler