• Başlıca Özellikler
  • Buhar gücüyle alerjenleri yok eder
  • Programın ortasında unutulan çamaşırları ekleyin
  • 6 Motion DD ile kumaşlar için OPTİMAL YIKAMA
  • Daha az titreşim, Daha az gürültü
  • NFC ile Akıllı Rahatlık
  • Smart Diagnosis™

Buhar gücüyle alerjenleri yok eder

Allergy Care programı, giysilere zarar vermeden temizleyen bir süper dezenfekte edici buhar oluşturmak için su ve ısıdan faydalanır. Bu, alerjiye veya solunum sorunlarına neden olabilen toz akarları gibi alerjenleri yok eder. Sağlıklı ve alerjen içermeyen bir çevre ile yaşam kalitenizi artırın.

Programın ortasında unutulan çamaşırları ekleyin

Programın ortasında unutulan çamaşırları ekleyin

Yıkama sırasında bazı çamaşırları yerleştirmeyi unutursanız, “Öğe Ekle” düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas Bakım, Hızlı14 programlarından hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak anında (3 saniyeden kısa sürede)** açılır*.

6 Motion DD ile kumaşlar için OPTİMAL YIKAMA

6 Motion DD ile kumaşlar için OPTİMAL YIKAMA

Bir yıkama programı seçtiğinizde, 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin tamburunu birçok yönde döndürerek giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.

Daha az titreşim, Daha az gürültü

Çamaşır makinelerimize güç veren Inverter Direct Drive Motor son derece güvenilir ve gerçekten sessizdir. Piyasadaki en iyi çamaşır makinesi motorlarından birisi olduğunu biliyoruz, bu nedenle tüm makinelerimizde standart 10 yıl motor ve parça garantisi veriyoruz.

NFC ile Akıllı Rahatlık

Çamaşır makineniz artık ek programları indirmekten sorunları tanılama ve çözmeye kadar her yönüyle çok daha akıllı. NFC Tag On özelliği ile kolayca etkileşime geçin ve en son yeniliklere erişin.

Teknik Özellikler