• Başlıca Özellikler
  • TWINWash Uyumlu
  • 6 Motion DD ile Kumaşlar için Optimal Yıkama
  • Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses
  • Smart Diagnosis™
  • Durdurma ve Çamaşır Ekleme

True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun

TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.

6 Motion DD ile Kumaşlar için Optimal Yıkama

Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.

Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses

Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.

*Ürün resimlerinde görünen ayrıntılar bölgeye, ülkeye veya modele göre değişebilir.

Smart Diagnosis™

LG'nin Smart Diagnosis™ sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.

*Ürün resimlerinde görünen ayrıntılar bölgeye, ülkeye veya modele göre değişebilir.

Durdurma ve Çamaşır Ekleme

Durdurma ve Çamaşır Ekleme

Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde)** açılır*.

*Sonuçlar 20 ea (1 ea = 100g) havlu koşullarına dayalıdır. Çamaşır miktarı ve kumaş türüne bağlı olarak kapak kilidi açılmayabilir. Su sıcaklığı 40°C üzerinde olduğu takdirde kapak kilidi güvenlik nedeniyle açılmaz. **Açılma süresi 3 saniyeden kısadır. ***Ürün resimlerinde görünen ayrıntılar bölgeye, ülkeye veya modele göre değişebilir.

Teknik Özellikler