• Başlıca Özellikler
  • Mükemmel Çözüm
  • Hassas Yıkama
  • Slim Inverter DD
  • SmartThinQ™
Hassas ve Günlük Çamaşırlar için Mükemmel Çözüm

Hassas ve Günlük Çamaşırlar için Mükemmel Çözüm

LG TWINWash™ Mini, küçük miktardaki çamaşırları istediğiniz sıklıkta yıkamanızı sağlar. Bebek kıyafeti veya günlük çamaşırlar gibi temel giysiler için günde birkaç kez yıkama yapabilirsiniz.

Hassas Yıkama

TWINWash™ Mini, elde yıkama veya hassas çamaşırlar için mükemmel boyuttadır. Çamaşırların birikmesini beklemeden, istediğiniz sıklıkta küçük miktardaki çamaşırları yıkayabilirsiniz.

Slim Inverter DD Hassas Kontrol ve Güvenilir Dayanıklılık

TWINWash™ Mini'ye uyum sağlayacak şekilde inceltilmiş olup, hassas kontrol ve dayanıklılık sağlar. Inverter Direct Motor 10 yıl standart garanti ile sunulur.

WiFi ile Akıllı Rahatlık

WiFi ile Akıllı Rahatlık

SmartThinQ™ teknolojisi, çamaşır makinenizi herhangi bir yerden ve istediğiniz zaman çalıştırmanıza veya izlemenize izin verir.

Kurulum Öncesi Kontrol Listesi

※ TWINWash™ Mini ayrı olarak satın alınamaz. Uyumlu bir LG Önden Yüklemeli Çamaşır Makinesiyle birlikte satın alınmalıdır. 1. TWINWash™ Mini kurulumu için en az 700mm x 1.450mm x 1.250mm (G x D x Y) boyutlarında bir alan gereklidir. 2. TWINWash™ elektrik bağlantısı için en az iki topraklı priz gerekir. Çoklu priz kullanarak bağlantı kablosunun uzatılması gerekiyorsa, çoklu prizin de topraklı olması gerekir. 3. Kararlı bir çalışma için 15A üzerinde bir devre kesici kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 4. Tahliye pompası bulunan modeller için, tahliye hortumunu takmak için STANDPIPE (denge borusu) kullanılıyorsa, çapı 32 mm olmalıdır. 5. Çamaşırları gecikme olmadan yıkamak için en az 1 bar su basıncı sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Teknik Özellikler