• Başlıca Özellikler
  • Smart Cooling Sistemi
  • Lineer Kompresörde 10 Yıl Sınırlı Üretici Garantisi
  • Door-in-Door – Kapı içinde Kapı

Muazzam raf alanı.*

Buz yapıcılar harikadır, ancak tüm yiyeceklerinizi buzdolabına sığdıramadığınız da işinize yaramaz. Daha fazla raf alanı sunar ve kapı içi saklama kutuları için daha fazla alana izin verir.

Daha taze her zaman daha iyidir.

Smart Cooling® sistemi, buzdolabının içini mükemmel şekilde tutmak için tasarlanmıştır. Lineer Kompresör sıcaklık değişikliklerine çabucak tepki vererek yiyeceklerinizi daha uzun süre, daha taze tutmanıza yardımcı olur.

İç Huzuru

Bir buzdolabı satın aldığınızda, bunun son olmayacağı endişesini taşımak istemezsiniz. Lineer Kompresör daha az sayıda hareketli parça kullandığı ve daha verimli çalıştığı için, LG bu Lineer Kompresörler için kendinden emin bir şekilde 10 yıl sınırlı motor garantisi sunuyor.

DOOR IN DOOR/PRATİK KAPI

Yenilikçi Door in Door/Pratik Kapı özelliği, kapağı tamamen açmadan sık tükettiğiniz yiyecek ve içeceklere kolayca erişmenizi sağlarken, aynı zamanda doğru soğutma sıcaklığını muhafaza eder. Böylece buzdolabınızı tamamen açmanıza gerek kalmadan sık kullandığınız ürünlere hızlıca ulaşarak soğuk hava kaybını önlersiniz ve enerji tasarrufu sağlarsınız. Bunun yanında kolayca isteğinize göre ayarlanabilen raflar ve yeni hareket ettirilebilen sepet sayesinde rahatça değişim yapabilirsiniz.

Daha düzenli. Daha kolay erişim.

2 sebzelik çekmecesi meyvelerinize, sebzelerinize ve içeceklerinize kolayca erişmenizi sağlar. Bu buzdolabında ayrıca, taze tutmak istediğiniz tüm gıdalarınız için daha fazla alan sunan tam genişlikte bir Glide N’ Serve® servis çekmecesi bulunmaktadır.

ADA - Uyumlu Buzdolapları*

Bir Fransız Kapılı buzdolabının ADA (Americans with Disabilities Act) uyumlu olarak değerlendirilmesi için dondurucu alanının en az 50’sinin zeminden 54 inçten (137 cm) daha yüksekte olmaması gerekmektedir.

Teknik Özellikler