A+, InstaView Door-in-Door, 889 Litre, No Frost, Hygiene Fresh+™, Inverter Lineer Kompresör
  • Başlıca Özellikler
  • InstaView Door-in-Door™
  • Hygiene FRESH+™
  • Inverter Lineer Kompresör
  • Smart ThinQ™

InstaView Door-in-Door™ Sevdiğiniz Yiyeceklere Kolayca Ulaşın

Door-in-Door™ özelliğinin evrimi InstaView Door-in-Door™ ile devam ediyor. Şimdi, cama iki kez vurarak aydınlatabilir ve soğuk havayı kaybetmeden içeridekileri görebilirsiniz. LG'nin InstaView Door-in-Door™ özelliği ile sevdiğiniz yiyecekleri kolayca bulun ve ulaşın.

InstaView Door-in-Door™

Şık aynalı cam panele iki hızlı vuruş ile kapağı açmadan ve yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlayan soğuk havayı kaybetmeden sevdiğiniz atıştırmalıklarınızın ve içeceklerinizin bulunduğu bölümü hızlı ve kolay bir şekilde görün ve ulaşın.

*LG’nin kurumsal test yöntemine göre Intertek SX5534WB, GR-S632GLRC ve LFX3194ST/02 testleri esas alınarak 10 saniyeliğine Door-in-Door™ ile dondurucunun kapısı açılarak karşılaştırıldığında havanın değişim hızındaki düşüşün yüzdesi ölçülmüştür. Sonuçlar modellere ve kapının açık kalma süresine göre değişiklik gösterebilir.

Hygiene FRESH+™ Yiyecekleri Daha Uzun Süre Taze Tutar

Hygiene FRESH+™ Yiyecekleri Daha Uzun Süre Taze Tutar

Hygiene Fresh+™, kendi iç havasını havayı temizleyerek ve arıtarak içerideki havanın taze ve hijyenik olmasını sağlar. Beş kademeli filtreleme sistemi yiyecekleri daha uzun süre taze tutar.

5 Adımda Tazelik ve Ferahlık

Doğal malzemelerden üretilmiş beş aşamalı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla yiyeceklerinizi daha taze ve sağlıklı hale getirmek için tasarlandı.

*Intertek tarafından, ISO 27447 Test Protokolüne göre test edilmiştir..

Inverter Lineer Kompresör %32 Enerji Tasarrufu ve 20 Yıl Dayanıklılık

LG’nin Inverter Lineer Kompresörü, buzdolaplarında devrim yaratarak %32’ye kadar enerji tasarrufu, en yüksek düzeyde 20 yıl dayanıklılık ve gıdaları daha uzun süre taze tutmak için en uygun sıcaklık kontrolü sağlar.

Akıllı Saklama Alanı  Mutfağınızda En Yüksek Seviyede Kullanışlılık

Akıllı Saklama Alanı Mutfağınızda En Yüksek Seviyede Kullanışlılık

Akıllı Saklama Sistemi mutfağınızın düzeni için belirli türdeki yiyecekleri birlikte gruplandırmayı kolaylaştırır.

Slim SpacePlus™ Buz Sistemi

Yenilikçi buz yapıcı sistemimiz buzdolabı kapağında yerleşik olup geniş açılan bir raf alanı sağlarken, kapakta saklama olanağı sunmaya da devam eder.

Katlanır Raf

Uzun ve büyük şişeleri veya kapları yerleştireceğiniz zaman rafı katlayarak ayarlayabilirsiniz.

Ekstra Alan Dilim salam, peynir ve tereyağı gibi günlük yiyecekler için ekstra alan.

Buzdolabınızı Kontrolü Akıllı Yolu

Buzdolabınızı Kontrolü Akıllı Yolu

LG Smart ThinQ™ ile. evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebilir ve arıza teşhisi yapabilirsiniz.

Kare Cepli Kol ve Pınar Ekranı Şık ve Kaliteli Tasarım

Ne kadar teknolojik olursa olsun, buzdolabının mutfakta her daim bulunduğu yer iyi görünmüyorsa, o buzdolabı hiçbir şey ifade etmez. Bu nedenle LG, tasarım geliştirme konusuna, hatta teknolojik gelişmeleri gösteren kol ve ekran gibi ayrıntılarda dahi çok fazla çaba sarf ediyor.

Teknik Özellikler