LG XBOOM  FH6
  • oplam Güç Çıkışı 600W
  • Güçlü Bass
  • Işıklandırma
  • Kolay Kurulum
  • Karaoke - Çift giriş

Mükemmel Ses

Güçlü ve berrak ses. Yüksek kaliteli ses parçaları, çeşitli pre-set ses modlarına adapte edeceğiniz mükemmel sesi üretir. Ne dinlerseniz dinleyin, artık müziğinizi kendi istediğiniz şekilde duyabileceksiniz.

Bluetooth Bağlantısıyla Kablosuz Ses Aktarımı

Bluetooth ile favori müziğinizi akıllı telefonunuzdan veya Bluetooth cihazınızdan LG LOUDR sisteminize kablosuz olarak aktarın.

Birden Fazla Cihaz.Maksimum Ses

Sesi senkronize edin. Ses sisteminizin gücünü artırmak için, herhangi bir ses kaybı olmadan LoudR cihazınızı uyumlu LG TVye bağlayın.

LG Uzaktan Uygulama

LG Bluetooth Uygulamasını akıllı telefonunuza kolayca indirin ve ses sisteminizin kontrolünü uygulama üzerinden gerçekleştirin.

Işık Kombinasyonları Senin Kontrolünde

Partiyi canlandır. 64 farklı ışık kombinasyonu müziğine eşlik etsin. Işıklar müziğin ritmine otomatik olarak uyum sağlar, üstelik Android uygulaması sayesinde tüm kontrol sende!

Dikey Ve Yatay

Dikey ve yatay kullanımı sayesinde bulunduğunuz ortama göre en iyi sesi sunar. LG XBOOM FH6’nın iki şekilde de sunduğu mükemmel ses ve ışıklandırma sayesinde partinizi unutulmaz hale getirin.

Dans Sahnesini Renklendir

Özel parlak şeritler ile ışıklandırma seçeneklerini müziğinize göre destekleyin. Tek bir kompakt sistem ile ses deneyimini maksimumda yaşayın.

Şimdi Senin Zamanın

Tek bir tuş ile parçadaki vokal sesleri kaldır ve gecenin starı sen ol! Daha çok eğlence için çift mikrofon girişi ile favori parçanı arkadaşlarınla birlikte söyle!

Dj Efektleri

Scratching, Flanger, Phaser, Wah, Delay efektlerini ve önceden kayıt edilmiş özel efektleri favori parçanıza istediğiniz şekilde ekleyin.

Sampler Creater

Partidekilerin seveceği ses soundlarını yakala ve kullan.

Kolay Bağlantı

Aynı anda 3 cihazı bağlayarak partinizi canlandırın. Biraraya gelin ve favori parçalarınızı mixleyin, parçalar arasında geçişler yapın.

Teknik Özellikler