LG XBOOM FJ3
  • Teleskopik Kol ve Tekerlekler
  • Dahili Pil (15 saate kadar)
  • IPX4, hava koşullarına/sıvı sıçramalarına karşı koruma
  • Karaoke Creator
Teleskopik Kol ve Tekerlekler

Teleskopik Kol ve Tekerlekler

Kullanışlı bir kol ve tekerlekler, 15 saate kadar dayanan pili ve hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu taşınabilir hoparlör sisteminin eğlencenin olduğu her yere - arka bahçede yapılan bir doğum günü partisinden mahalleyi kapsayan bir etkinliğe - götürülmesine yardımcı oluyor.

Hava koşullarına dayanıklı / sıçramaya dayanıklı

Hava koşullarına dayanıklı / sıçramaya dayanıklı

Hiç kimse hava koşullarından dolayı bir partinin yarıda kesilmesinden hoşlanmaz, bu nedenle, bu hoparlör sistemi IPX4 hava koşullarına / sıvı sıçramalarına karşı dayanıklıdır ve diğer dış mekan hoparlörleri toparlanıp eve götürülürken bu sistem ortamı coşturmaya devam eder.

Karaoke Creator*

Karaoke Creator*

Her tona mırıldanarak eşlik etmeye hazır olun. Bu özellik, bir şarkının vokal frekanslarını bastırarak şarkıyı yeni bir şarkıcının ardında çalmaya hazır hale getirir! Şarkının notalarını dahi değiştirerek şarkıcının sesine en uygun şekilde ayarlayabilir.

Ses Efektleri

Ses Efektleri

Karaoke özelliği, herhangi bir kimsenin bir yıldız gibi şarkı söylemesini mümkün kılan dahili ses geliştirme filtrelerine sahiptir. Hatta daha fazla eğlence için sesleri tamamen değiştirebilir.

Bluetooth Bağlantısı

Bluetooth Bağlantısı

Kesintisiz bir müzik dinleme deneyimi için Akıllı Telefonunuzdan veya diğer uyumlu cihazlarınızdan doğrudan kablosuz müzik yayını sağlayın.

Teknik Özellikler