LG XBOOM FJ5
  • Esnek Tasarım
  • Karaoke Creator
  • Parti Işıkları
  • Bluetooth Bağlantısı
Esnek Tasarım

Esnek Tasarım

LG XBOOM FJ5'in tasarımı hem yatay hem de dikey yerleşime verecek şekilde olduğu için yönüne bakılmaksızın bası hissetmeniz için gereken güç ve sağlamlığı sunar.

Parti Işıkları

Parti Işıkları

LG XBOOM FJ5, müziğin ritmini gösteren çok sayıda renk desenine sahip eşsiz bir ışık şovu sergiler.

Karaoke Creater

Karaoke Creater

Herhangi bir parçayı bir Karaoke* parçasına dönüştürmek için parçanın ses frekanslarını bastırın. Daha sonra herkesin adeta bir star gibi şarkı söylemesini sağlamak için ses perdesini şarkıcıyı söyleyen kişiye en uygun şekilde değiştirin.

Ses Filtreleri

Ses Filtreleri

LG XBOOM FJ5, şarkıyı söyleyen kişinin adeta bir star gibi şarkı söylemesini mümkün kılan dahili ses geliştirme filtrelerine sahiptir. Hatta daha fazla eğlence için sesleri tamamen değiştirebilir.

Dj Efektleri

Dj Efektleri

DJ’lerin tek sınırı hayal güçleridir! Efektleri bir akıllı telefona kaydedin ve Bluetooth ile bunları ses sistemine senkronize ederek yepyeni ritimler oluşturun. Müzik yaratıcılığı ortaya çıktı.

Bluetooth Bağlantısı

Bluetooth Bağlantısı

Kesintisiz bir müzik dinleme deneyimi için Akıllı Telefonunuzdan veya diğer uyumlu cihazlarınızdan doğrudan kablosuz müzik yayını sağlayın.

Çoklu Girişler

Çoklu Girişler

Farklı kaynaklardan harika sesler gelebilir, bu nedenle, bu hoparlör sistemi standart bir analog stereo yardımcı girişi ve bir USB portuyla donatılmış halde sunulur.

Teknik Özellikler