LG XBOOM OK55
  • 500 Watt
  • Çok Renkli Parti Işıkları
  • DJ Efekti
  • Karaoke Yıldızı
  • Vokal Efektler
  • TV Ses Senk.

Tam İstediğiniz Gibi Bir Parti Verin

Ses deneyiminizi net ve etkili yüksek ritimlerle artırın. LG LOUDR OK55, her ölçekteki partiye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Partinizi Işıklandırın

Parti ortamınızı, çalan müziğin ritmine göre değiştiren Çok Renkli Işıklı Wooferlar ile tamamlayın.

İçinizdeki DJ'i Ortaya Çıkarın

Pro DJ özellikleriyle bir DJ olun. Scratching ve diğer çeşitli ses efektlerini eklemek ve bir düğmeye basarak parçanın belirli bir kısmında döngü oluşturmak için jog wheel’i döndürün.

Partinizi Hızlandırın

Partinizi Hızlandırın

Parti Hızlandırıcı kumandasıyla enerjiyi yükseltin. Partiyi coşturan sistemler ve çılgın ışıklarla hareketlendirmek için kolu ileri kaydırmanız yeterli.

DJ Paylaşımı ile Çift USB

İki farklı USB sürücüsünden oynatın ve karıştırın. DJ Paylaşım özelliği ile karışık parti parçalarını kolaylıkla telefonunuza gönderebilirsiniz.

Karaoke Yıldızı Olun

Bir düğmeye basarak neredeyse her parçadaki ve kaynaktaki vokaller susturulabilir. Vokal aralığınıza daha iyi uyum sağlayacak şekilde parçanın ses perdesini değiştirin. Özel parçaları satın almak zorunda kalmadan en sevdiğiniz müziklere eşlik edin.

Eğlence Katan Çeşitli Sesler

Şarkı söylerken bile 18 farklı Vokal Efektiyle sesinizi kontrol edin ve her partiye eğlence katın.

TV Ses Senk

En sevdiğiniz TV dizilerini, spor programlarını ve filmleri güçlü ve dengeli ses ile izlemenin keyfini çıkarın. Bu ürünü uyumlu LG TV'nize bağlamak için hiçbir kablo gerekmez. TV uzaktan kumandası ile ses seviyesini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Çoklu Müzik Kutusu

En fazla üç farklı kişi Bluetooth bağlantısıyla kendi cihazlarını hoparlör sistemine bağlayabilir ve partiyi bölmeden kendi çalma listelerini oluşturabilirler. Mevcut herhangi bir şarkıyı seçin ve bunu sıraya ekleyin.

Teknik Özellikler