OK75

Parti Hayatı

1000 watt'lık gücü LED Parti Aydınlatmasıyla birleştiren, party-ready OK75 hepsi bir arada eğlence sistemi her türlü kutlama için akıllıca bir seçimdir.

Güçlü Bas

Güçlü Bas

Bir DJ gerçekten ortamı coşturmak istediğinde, hepsi basta biter. Bu güçlü hepsi bir arada hoparlör duyabileceğiniz, hatta hissedebileceğiniz bas için 8 inçlik güçlü wooferından çok büyük ve yalın bir ses sunar.

Parti Hızlandırıcı

Parti Hızlandırıcı

Parti Hızlandırıcı ile heyecanı zirveye çıkarın. Basitçe gazı ileri kaydırın ve bir gök gürültüsü ve vahşi ışık gösterisiyle birlikte zirveye çıkana kadar yükselen sesi duyun.

Parti Işıkları

Dans etmeyi daha iyi yapan nedir? Doğru aydınlatma! Bu sistem, Çift Flaş ve Dans Işıkları da dahil olmak üzere ışığın ritmini müziğe uydurarak pek çok nefes kesen efekt sunar ve böylece herkes ritmi görebilir ve duyabilir.

Karaoke Creater

Her tona mırıldanarak eşlik etmeye hazır olun: Bu özellik, bir şarkının vokal frekanslarını bastırarak şarkıyı yeni bir şarkıcının ardında çalmaya hazır hale getirir! Şarkının notalarını dahi değiştirerek şarkıcının sesine en uygun şekilde ayarlayabilir.

Ses Filtreleri

Ses Filtreleri

Ses Filtreleri

Karaoke özelliği, herhangi bir kimsenin bir yıldız gibi şarkı söylemesini mümkün kılan dahili ses geliştirme filtrelerine sahiptir. Hatta daha fazla eğlence için sesleri tamamen değiştirebilir.

Tutamak ve Tekerlemeler

Büyük, gürleyen ses hiç bu kadar kolay iletilmemişti. Bu güçlü hoparlör, herkesin bu ciddi teçhizatı minimal çabayla taşıyabilmesi için entegre taşıma tutakmaklarına ve tekerleklere sahiptir.

İçinizdeki DJ'i Ortaya Çıkarın

Pro DJ Özellikleri ile bir DJ olun. Scratching ve diğer çeşitli ses efektlerini eklemek ve bir düğmeye basarak parçanın belirli bir kısmında döngü oluşturmak için jog wheel’i döndürün.

Usb Girişleri

İki USB girişi, daha fazla rahatlık için aynı anda birden fazla USB etkin cihazı bağlamanıza olanak tanır. Ayrıca bir USB sürücüsündeki dosyaları başka bir sürücüye aktarabilir ve CD, AUX gibi farklı girişlerden kayıt yapabilirsiniz.

Çoklu Müzik Kutusu

Hoparlöre bir akıllı telefon, tablet veya başka bir uyumlu Bluetooth etkin cihaz bağlayın ve bunlardan herhangi birinden müzik çalın. Çoklu nokta, aynı anda üç farklı kablosuz cihazı hoparlöre bağlayabilir.

LG Ses Senk

Bu sistemini bir harici hoparlör olarak bağlayarak TV sesini yükseltin, ardından sadece televizyonun uzaktan kumandasını kullanarak ses seviyesini ayarlayın. Optik bir ses kablosunu (ayrı satılır) TV ve ses sistemine bağlayın ve kolay kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.

Teknik Özellikler