• Güçlü Çıkış 1000W
  • Kablosuz Parti Bağlantısı
  • Parti Başlatıcı
  • Örnek Oluşturucu
  • DJ Efektleri
  • Otomatik DJ
Tasarım

Tasarım

Hepsi Bir Arada Dikey Duran Tasarım Müzik, doğru yapıldığında parti havası yaratır. 1000 Watt darbe ritmi ve yanıp sönen ışıklar partinizi hızlandırır. Mini Audio ile partilerinizi uçuşa geçirme zamanı. Herhangi bir yerde anında ve kolayca parti verebilirsiniz.

Kablosuz Parti Bağlantısı

Kablosuz Parti Bağlantısı

Parti Fonksiyonu Çok daha fazla eğlence için partinizi ikiye katlayın. İki hoparlörden iki kat gücün keyfini çıkarmak için kablosuz bağlantıyla 2 sistemi birbirine bağlayın.

Parti Fonksiyonu

Parti Başlatıcı Ürettiği sesi duymak için Başlatıcıyı öne çıkarın. Gümbürtü ve agresif dans ışıklarıyla partiyi patlatın.

DJ Fonksiyonu

DJ Fonksiyonu

DJ Efektleri Favori parçalarınıza istediğiniz seviyelerde Scratching, Flanger, Phaser, Wah, Gecikme ve önceden kaydedilmiş özel efektler ekleyin.

DJ Fonksiyonu

DJ Fonksiyonu

DJ Paylaşım Partinizi çekin ve paylaşın. Eğlencenin tadını tekrar çıkarmak için Sesi kolayca kaydedebilir veya Bluetooth bağlantısıyla bir akıllı telefona gönderebilirsiniz.

Función Karaoke

Función Karaoke

Karaoke Yıldızı Bir düğmeye basarak vokal kaldırın ve neredeyse her parçayı Karaoke parçasına dönüştürün. Hatta şarkının notalarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Bağlantı

Bağlantı

LG Bluetooth Uygulaması Mobil cihazlarınız ile partinin uzaktan kontrolünü sağlayın. Kendiniz dans pistindeyken parçaları seçin ve efektler ekleyin.

Bağlantı

Bağlantı

Çoklu Müzik Kutusu Oynatma listelerinizi oluşturmak, yönetmek ve ekleme yapmak için 3 mobil cihaza kadar Bluetooth bağlantısı kurun. Arkadaşlarınızın eğlenceye katılmalarını sağlayın.

Bağlantı

Bağlantı

TV Ses Senk. Uyumlu LG TV'nizi çirkin kablolar olmadan sisteme bağlayın.

Bağlantı

Bağlantı

Otomatik Müzik Oynatma Ne zaman odaya girdiğinizi bilen akıllı bir sistem, mobil cihazlarınızı algılayabilir ve sesi kolayca ve doğrudan sisteme göndermenizi sağlar.

Bağlantı

Bağlantı

Bluetooth Bekleme Parti, sisteme müzik gönderdiğiniz anda başlar. Sistem uyku halindeyken Bluetooth ile müzik gönderildiğinde ünite uyanır ve çalmaya başlar.

Conectividad

Conectividad

Çift USB Çift USB saymakla bitmeyen müzik ve kayıt özellikleri sağlar.

Teknik Özellikler