• Döner devrim
  • Her Taraftan Hissedilen Bas
  • Bir Ses Girdabı
  • Kendinden Sorumlu Bir Hoparlör
  • IPX7, su geçirmez
  • 10 saat pil ömrü

Döner Devrim

Yer çekiminin müziğinizi alçaltmasına izin vermeyin. Kelimenin tam anlamıyla havada asılı duran, eşsiz bir hoparlörden gelen olağanüstü ses.

Her Taraftan Hissedilen Bas

Bu hoparlör çift pasif radyatör sayesinde derin bas sunar, ancak levitasyon (havada kalma) istasyonu dahili subwoofer ile sonik spektrum katar.

Bir Ses Girdabı

Bir jet türbinine andıracak şekilde tasarlanan kanatları zengin ve net bir küresel ses çıkışına yardımcı olur.

Kendinden Sorumlu Bir Hoparlör

İstediğiniz kadar müzik dinleyin ve hoparlörün şarj edilmesi gerektiğinde yuvasına yerleştirin, hoparlör herhangi bir kablo bağlantısına gerek duymadan otomatik olarak şarj olacaktır.

IPX7, su geçirmez

Suya dayanıklılık, etrafta su varken bile endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Şarj edilebilir bir lityum iyon pil ile, hareket halindeyken 10 saate* kadar müzik dinleyebilirsiniz *oynatma süresi değişiklik gösterebilir.

Sesi İkiye Katlayın

2 hoparlörü eşleştirin ve Dual Play teknolojisi sayesinde ses performansını ikiye katlayarak dinleme deneyiminizi zenginleştirin.

Bağlantınızı Paylaşın

2 Bluetooth özellikli cihazı aynı anda bağlayın, böylece hem siz hem de bir arkadaşınız müziği değiştirebilir ve seçebilirsiniz. Herkesin söz söyleme hakkı olduğu bir ortam her zaman daha eğlencelidir.

Çağrınızı Her Yerde Yanıtlayın

Bir çağrı geldiğinde müzik duraklar. Böylece hoparlörün dahili mikrofonunu kullanarak bir konferans görüşmesi yapabilirsiniz. Çağrı bittiğinde, müzik kaldığı yerden devam edecektir.

Diğer Cihazlara Bağlanır

Sadece Bluetooth cihazlarına değil, aynı zamanda MP3 veya CD Çalarlara da bağlanabilir.

Teknik Özellikler