LG XBOOM Go PK3
  • MERIDIAN Teknolojisi ile
  • Çift Pasif Radyatör
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Sesli Komut
  • Su Geçirmez, IPX7

Her Yerde Olağanüstü Ses

LG XBOOM Go PK3 serisi ile ödün vermeden performans ses kalitesini ve ürün taşınabilirliğini deneyimleyin. LG'nin Meridian Audio ile ortaklığı, bundan böyle hem evinizde hem de dışarıda yüksek çözünürlüklü sesleri dinleyebileceğiniz anlamına geliyor.

LG ve MERIDIAN Audio Ortaklığı

Her gün kaliteli sesi deneyimleyin. İngilizlerin yüksek çözünürlüklü ses öncülerinden olan Meridian ile ortaklık kuran LG, dünya çapındaki müzikseverlere olağanüstü bir ses deneyimi yaşatacaktır.

Kompakt Boyutta Zengin Ses

Küçük gövdesi etkileyici genişlikte ses alanı ve zengin bas özelliğine sahiptir. LG XBOOM Go PK3, iyi dengelenmiş bir ses ile birlikte güçlü ve bozulmamış bir bas sunar.

Hissedebileceğiniz Çift Etkili Bas

Çift Pasif Radyatörler, olağanüstü bir bas oluşturmasının yanı sıra, partiye daha fazla enerji katan mini bas sürücüleri olarak görev yapar. Şarkıları güçlü bas ile çalın ve enerjiyi ve tutkuyu hissederek havalara uçun.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Akışı

LG XBOOM Go PK3, apt-X ile desteklenerek, kendi müziğinizi ve en sevdiğiniz medya hizmetlerinden müzikleri CD kalitesinde dinlemenizi sağlar.

Hoparlörünüze Ne Çalacağını Söyleyin

Hoparlörü sesinizle rahat bir şekilde kontrol edin. Müzik dinlemek veya soru sormak için sadece bir düğmeye basın ve telefonunuzun sesli yardımcısını etkinleştirin.

Su Geçirmez,IPX7

Suya dayanıklılık özelliği (IPX7), etrafınızda su varken bile rahat olmanızı sağlar. Düşürme korkusu taşımadan lavabo veya küvetin yanında kullanabilirsiniz. Sadece baloncukları çalkalayın ve ritmin devam etmesine izin verin.

Rahat Tutulucak Şekilde Tasarlandı

Elinize rahatça oturacak şekilde tasarlanmıştır. LG XBOOM Go PK3, olağanüstü sesi istediğiniz her yere taşımanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler