SJ14R
  • Arka Surround Kiti
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Kablosuz Subwoofer
  • ASC (Uyarlamalı Ses Kontrolü)
  • Otomatik Ses İşlemcisi
  • TV'ye Uygun Tasarım
Arka Surround Kiti

Arka Surround Kiti

LG, aradığınız surround ses efektini sağlayan 120 watt'lık bir arka surround kiti sunuyor. Alıcı, SJ4R'ye kablosuz olarak bağlandığı için, odanın önünden arkasına kadar hoş görünmeyen kabloları ortadan kaldırır.

Yüksek Çözünürlüklü Ses,gerçek sesi duyun

Dijital müzik, daha doğru, daha keyifli bir dinleme deneyimine katkıda bulunabilecek daha yüksek örnekleme hızları ve bit derinliği ile müzikseverlere hitap ediyor. Bu Hi-Res sertifikalı Sound Bar 96kHz/24 bit kalitesine kadar kayıpsız stereo ses çalabilir.

Kablosuz Subwoofer

Kablosuz Subwoofer

Subwoofer'ı, kablo endişesi yaşamadan en iyi görüneceği ve en iyi ses vereceği bir yere yerleştirin.

Optimize Edilmiş Ses

Optimize Edilmiş Ses

Otomatik olarak ayarlanan ses doğruluğu. LG Otomatik Ses İşlemcisi frekansları doğru yerlerde tutarak her ses seviyesinde sesi optimize eder. Bu, içeriğinizin oynatıldığı ses seviyesi fark etmeksizin doğru ses dengesini sağlar.

Bluetooth Bekletme

Bluetooth Bekletme

Sesi, Sound Bara aktardığınız anda ses başlar. Sound Bar uyku modunda kalır ancak ses, Bluetooth bağlantısıyla gönderildiğinde açılır ve çalmaya başlar.

Picture Perfect Ses Ortağı

Picture Perfect Ses Ortağı

Picture perfect ses ortağı. 49 inç LG TV'leri eşleştiren bu soundbar ile eşleştirmek, en uygun işitsel-görsel ortaklık için televizyonunuzun boyutunu ve tasarımını yansıtır. Entegre bir çözüm ile ev eğlencenize ahenk katın.

Eğlencenize Bağlı

Eğlencenize Bağlı

Optik,taşınabilir cihaz girişi ve bluetootht bağlantısıyla istediğiniz cihazı bağlamaktan çekinmeyin.

Teknik Özellikler