SJ6
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Kablosuz Subwoofer
  • ASC (Uyarlamalı Ses Kontrolü)
  • Otomatik Ses İşlemcisi
  • TV'ye Uygun Tasarım
  • Wi-Fi ve Bluetooth Uyumlu

Orijinal Kadar Gerçekçi Yüksek Çözünürlük

Ses kalitesinde yeni standart. 24bit/192kHz kalitesinde ses sağlayan gelişmiş ses işleme teknolojisi ile Yüksek Çözünürlüklü Ses için mevcut en iyi komponentlere sahipsiniz. Artık kayıpsız oynatma ile stüdyo standartlarında sesi dinleyebilir ve orijinali kadar gerçek yeni ses düzeyini deneyimleyebilirsiniz.

Kablosuz Subwoofer

Oturma odanızdaki kablolardan kurtulun. LG’nin aktif kablosuz subwoofer’ı tasarımdan ödün vermeden üstün ses kalitesinin keyfini çıkarmanızı mümkün kılar.

İzlediğiniz İçeriğe Göre Uyarlamalı Ses

Akıllıca uyarlanan ses. LG'nin eşsiz ses geliştirme teknolojisi, izlediğiniz içeriğe göre en uygun ses karışımını sağlamak için dinleme sırasında frekans seviyelerini analiz eder. Bu gelişmiş işlem, izlediğiniz tüm içerikler için kristal netliğinde diyalog veya güçlü bir etki sağlamak amacıyla sesinizi anında uyarlar.

Optimize Edilmiş Ses

Otomatik olarak ayarlanan ses doğruluğu. LG Otomatik Ses İşlemcisi frekansları doğru yerlerde tutarak her ses seviyesinde sesi optimize eder. Bu, içeriğinizin oynatıldığı ses seviyesi fark etmeksizin doğru ses dengesini sağlar.

Picture Perfect Ses Ortağı

Picture perfect ses ortağı. 49 inç LG TV'leri eşleştiren bu soundbar ile eşleştirmek, en uygun işitsel-görsel ortaklık için televizyonunuzun boyutunu ve tasarımını yansıtır. Entegre bir çözüm ile ev eğlencenize ahenk katın.

Wi-fi Bluetooht Uyumu

LG Soundbar sınırlama olmaksızın mobil cihazlarınızdaki tüm müzikleri çalabilir veya hizmetleri yürütebilir. Bluetooth bağlantısı mükemmel uyumluluk sağlarken Wi-Fi üstün ses kalitesi sunar.

Dahili Chromecast

Dahili Chromecast ses yazılımıyla telefonunuzdan doğrudan Soundbara milyonlarca şarkı, podcast ve istasyon aktarabilirsiniz. Müzik aramak, oynatmak ve duraklatmak ve ses seviyesini ayarlamak için telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanın.

Chromecast ses ile evinizde müzik

Dahili Chromecast Ses, uyumlu cihazları gruplandırmanızı sağlayarak evinizin her yerinde müzik veri akışına izin verir.

Bluetooth Bekleme

Sesi, Soundbara aktardığınız anda duyulmaya başlar. Soundbar uyku modunda kalır ancak ses, Bluetooth bağlantısıyla gönderildiğinde açılır ve çalmaya başlar.

Otomatik Müzik Çalma,müzik sizi takip etsin

Odaya girdiğiniz andan itibaren ses başlar. Otomatik Müzik Çalma özelliği etkinleştirildiğinde, soundbar yakındaki bir cihazı algılar algılamaz, bağlı bir cihazdaki ses dosyasını otomatik olarak oynatabilir.

Teknik Özellikler