SK10Y
  • MERIDIAN Teknolojisi ile
  • Dolby Atmos
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Ses Yükseltme dönüşümü
  • TV'ye Uygun Tasarım
  • 4K Pass-through

Evde Olağanüstü Sinema Deneyimi

Hem işitsel hem de estetik açıdan üstünlüğüyle LG Sound Bar SK10Y gerçek bir sinematik ortam oluşturarak güçlü surround ses verir. Olağanüstü ses kalitesiyle eğlencenizi artırın.

LG ve MERIDIAN Audio Ortaklığı

LG ve MERIDIAN Audio Ortaklığı

Her gün kaliteli sesi deneyimleyin. İngilizlerin yüksek çözünürlüklü ses öncülerinden olan Meridian ile ortaklık kuran LG, dünya çapındaki müzikseverlere olağanüstü bir ses deneyimi yaşatacaktır.

Size Canlı Performans Dinletir

Size Canlı Performans Dinletir

Kendinizi zengin, ödün vermeyen sese kaptırın. LG Sound Bar SK10Y Meridian’in gelişmiş ‘Bass and Space’ ve ‘Height Elevation’ teknolojileriyle olağanüstü dinleme deneyimi sunar.

Dolby Atmos® ile Eviniz için Sinematik Ses

Dolby Atmos Sinema deneyimini evinize getirir. LG SK10Y 5.1.2 Sound Bar etkileyici Atmos deneyimini evinize getirir. Ayrıca sesi yukarı yönlendiren hoparlörlerin ses seviyesini ayarlayabilir, hatta kablosuz arka hoparlörler ekleyebilir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

Dijital müzik, daha doğru, daha keyifli bir dinleme deneyimine katkıda bulunabilecek daha yüksek örnekleme hızları ve bit derinliği ile müzikseverlere hitap ediyor. Bu Hi-Res sertifikalı Sound Bar 192kHz/24 bit kalitesine kadar kayıpsız stereo ses çalabilir.

Google Assistant ile çalışır.

Sound Bar’nıza sesli komut vererek müzik dinleyebilir, parçaları değiştirebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, LG ThinQ Hoparlör gibi dahili Google Assistant’a sahip bir başka cihaz.

Dahili Chromecast

Pandora ve Google Play Music gibi popüler uygulamalardan* yayınlanan müzik Sound Bar’a kablosuz aktarılır. Chromecast akıllı telefonlar, tabletler vb. cihazlar ile sorunsuz şekilde çalışır. LG ThinQ Hoparlör gibi dahili Google Assistant’a sahip cihazlar Sound Bar’a ve evdeki diğer Chromecast ses cihazlarına müzik aktarımı yapabilir.

TV'ye Uygun Tasarım

SK10Y’nin şık tasarımı 65 inç LG TV ile mükemmel uyumludur ve modern iç mekanınızı doğal bir şekilde tamamlar. Tam entegre çözüm ile ev eğlencenize sinematik bir deneyim kazandırır.

Uyumlu Tasarım

Şık tasarımı modern iç mekanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar.

4K Pass Through

4K çözünürlük, yayın, disk ve daha fazlası için yeni video kalitesi standardıdır. Bu Sound Bar HDCP 2.2'yi destekler, böylece 4K görüntü kalitesinde hiçbir kayıp yaşanmadan tam bir ev sineması deneyimi sunar.

Tv Kumandanızla Kontrol Edin

LG Sound Bar kendi uzaktan kumandası ile birlikte gelir, ancak TV’nizin uzaktan kumandasıyla da kontrol edilebilir*.

Teknik Özellikler