360W 2.1ch Wireless Dolby Atmos Sound Bar
  • Dolby Atmos
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Ses Yükseltme dönüşümü
  • Dahili Chromecast
  • ASC (Uyarlamalı Ses Kontrolü)
  • TV Kumandasıyla Kontrol

Dolby Atmos® ile Eviniz için Sinematik Ses

Dolby Atmos® ile LG SK8 2.1 Sound Bar her nesnenin hareketini yakalayarak etrafınızda, hatta başınızın üstünde bile hareket eden güçlü bir ses oluşturur.

Yüksek Çözünürlüklü Ses,gerçek sesi duyun

Dijital müzik, daha doğru, daha keyifli bir dinleme deneyimine katkıda bulunabilecek daha yüksek örnekleme hızları ve bit derinliği ile müzikseverlere hitap ediyor. Bu Hi-Res sertifikalı Sound Bar 96kHz/24 bit kalitesine kadar kayıpsız stereo ses çalabilir.

Dahili Chromecast

Pandora ve Google Play Music gibi popüler uygulamalardan* yayınlanan müzik, Sound Bar’a kablosuz olarak aktarılır. Ayrıca, LG ThinQ Hoparlör gibi dahili Google Assistant’a sahip olan cihazlar Sound Bar’a ve evdeki diğer Chromecast ses cihazlarına müzik aktarımı yapabilir!

Uyarmalı Ses Kontrolü

Aksiyon filmleri, dizi, spor, müzik ve hatta gece haberlerinin hepsi farklı ses profillerine sahiptir, bu yüzden hepsini aynı şekilde dinlemeyin. Uyarlamalı Ses Kontrolü gösterilen içeriği tanımlar ve ideal ses deneyimi yaşatmak için ses modunu otomatik olarak ayarlar.

Tv Kumandanızla Kontrol Edin

LG Sound Bar kendi uzaktan kumandası ile birlikte gelir, ancak TV’nizin uzaktan kumandasıyla da kontrol edilebilir*.

Google Assistant ile çalışır.

Sound Bar’nıza sesli komut vererek müzik dinleyebilir, parçaları değiştirebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, LG ThinQ Hoparlör gibi dahili Google Assistant’a sahip bir başka cihaz.

Teknik Özellikler