• Duvara Monte Edilebilen İnce Tasarım
  • Dolby Atmos / DTS:X
  • MERIDIAN Teknolojisi ile
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • 4K Pass Through
  • Dahili Chromecast
Duvara Monte Edilebilen İnce Tasarım

Duvara Monte Edilebilen İnce Tasarım

LG Sound Bar SL9Y hem ayakta hem de duvara monteli modları destekler, dolayısıyla iç mekan tasarımlarıyla uyumludur. SL9Y’yi duvara monte ederseniz, değiştirilen oryantasyonu otomatik olarak algılar ve ses alanını optimize edecek şekilde adapte olur.

Sürükleyicilik için Boyutsal Ses

Sürükleyicilik için Boyutsal Ses

LG Sound Bar SL9Y, sevdiğiniz filmlere kendinizi kaptırmanız için Dolby Atmos ve DTS:X ile bir arada. SL9Y'nin dönüştürücü tasarımına bağlı olarak, ayakta mod yukarı dönük hoparlörle 4.1.2ch Dolby Atmos’u desteklerken, duvara monteli mod aşağı dönük hoparlörle 4.1.(2)ch Dolby Atmos’u destekler.

Olağanüstü Ses için MERIDIAN Teknolojisi

Olağanüstü Ses için MERIDIAN Teknolojisi

LG Sound Bar SL9Y, Meridian'ın geniş ses ortamı sağlayan ve sesi kulak seviyesine yükselten gelişmiş dijital sinyal işleme teknolojisine sahiptir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses, her ikisi de daha doğru sese ve daha eğlenceli dinleme deneyiminde katkıda bulunabilen 192kHz örnekleme hızı ve 24bit derinlik sunar.

Yüksek Çözünürlüklü Sesli 4K Video

Yüksek Çözünürlüklü Sesli 4K Video

Hiçbir performans kaybı olmadan 4K HDR ve Dolby Vision video geçiş teknolojisiyle, LG Sound Bar SL9Y tam görüntüleme deneyimi sunmaktadır.

Dahili Chromecast

Dahili Chromecast

Yerleşik Chromecast ile sevdiğiniz tüm müzikleri yayınlayın. Spotify gibi yayınlanabilen bir uygulama açın, yayınla düğmesine basın, LG Sound Bar SL9Y anında oynatsın.

*İnternet erişimi ve isteğe bağlı hizmet aboneliği gerekebilir. **Chromecast, Google Play ve Google Play logosu, Google LLC’nin ticari markalarıdır.

Bağlanın ve Surround’a Yükseltin

Bağlanın ve Surround’a Yükseltin

Mevcut LG Sound Bar SL9Y’nizi isteğe bağlı SPK8-S ile kolayca yükseltin. Kablosuz arka hoparlör sisteminizin gücünü 140 watt artırmak için iki ses kanalı ilave eder. Yükseltilmiş, güçlü surround ses deneyiminin tadını çıkarın.

*Arka hoparlörler ürünle birlikte verilen kablosuz alıcıya bağlıdır, ancak resimde gösterilmemiştir.

Çoklu Bağlanabilirlik

Çoklu Bağlanabilirlik

LG Sound Bar SL9Y çeşitli girişlere ve HDMI, Optik ve Bluetooth® gibi kullanışlı seçeneklere sahiptir.

Teknik Özellikler