• R32 Soğutucu Gaz
  • Dual Inverter Kompresör
  • Gömülü Wi-Fi & Akıllı Tanılama
  • Plasmaster Ionizer Plus
  • Jet Soğutma
  • 4 Yön Salınım
Şık ARTCOOL Tasarım

Şık ARTCOOL Tasarım

LG Artcool klima, minimal ve temel tarzıyla, evinizin içiyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünün ön tarafındaki ayna cam içeriyi ve bütünlüğü vurgulamak için çevreyi yansıtır ve cam malzemenin sağlamlığı sayesinde hiç bitmeyen bir güzellik sunar.

10 Yıl Garantili İnverter Kompresör

LG'nin İnverter Kompresörü, bir klimanın uygunsuzluk, etkisizlik ve gürültü problemlerini çözerek daha hızlı soğutmasını, daha uzun ömürlü olmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar. 10 yıl garantili kompresör ile kullanıcılar uzun bir süre LG klimanın avantajlarından yararlanabilir.

Enerji Tasarrufu ve Hızlı Soğutma

Enerji Tasarrufu ve Hızlı Soğutma

İnverter Kompresör istenen sıcaklık seviyelerini korumak için kompresörün hızını sürekli olarak ayarlar. Dahası, güç tasarrufu çalışma aralığı frekansıyla İnverter Kompresör, geleneksel kompresöre göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar. İnverter Kompresör sayesinde hava daha uzağa, daha hızlı bir şekilde yayılır.

İyonlaştırıcı

3 milyondan fazla iyon sadece klimadan geçen havayı değil, aynı zamanda üniteyi saran zararlı maddeleri ve kokuları da sterilize eder.

*Test, INTERTEK ETL SEMKO Korea Ltd. şirketi tarafından gerçekleştirilmiştir. (Test rapor No.:IF13-RE00573) *Test odası boyutu: 52㎥ hacim *Test sonuçları, gerçek oda koşullarından farklı olabilir

LG'nin özel ev aletleri kontrol uygulaması ile Wi-Fi donanımlı bir cihaz üzerinden istediğiniz zaman ve her yerden klimanıza erişin.

Düşük Gürültü

LG'nin benzersiz eğimli fanı ve gereksiz gürültüleri ortadan kaldırarak sessiz çalışma imkanı sunan İnverter Kompresör sayesinde LG klimalar düşük ses seviyelerinde çalışır.

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hızlı ve Kolay Kurulum

LG klimalar çevreye ve kurulum sürecinde yer alan kişilerin sayısına bakılmaksızın çok daha kolay ve etkin bir kurulum için tasarlanmıştır. Kurulum için gerekli olan iş gücünü ve zamanı azaltarak, artık daha kısa sürede daha fazla klimayı daha fazla eve kurmak mümkündür.

Aktif Enerji Kontrolü

Aktif Enerji Kontrolü fonksiyonu duruma bağlı olarak enerji tüketim seviyesini seçmenize olanak tanır. Enerjiden tasarruf ederken serin ve konforlu bir atmosferin keyfini çıkarın.

Jet Soğutma

Hava çıkışının optimize edilmiş tasarımı odayı çabucak soğutan güçlü bir hava akışı sağlar.

Otomatik Temizleme

Kapsamlı otomatik temizleme işlevi, ısı eşanjöründe zararlı partiküllerin oluşumunu önler ve bu sayede kullanıcı için daha hoş ve konforlu bir ortam sağlar.

6 Kademeli Dikey Kanatçık Kontrolü

Kullanıcılar, istedikleri rüzgar estirme yönünü ayarlamak için 6 ön ayarlı pozisyona sahip kanatçık yönlendirmelerinden herhangi birini seçebilirler.

4 Yöne Salınım

LG klimalar soğuk havayı odanızın her köşesine iletir. 4 yöne salınma fonksiyonu havayı hızlı ve etkili bir şekilde birçok yöne üfler.

Gold Fin™

Gold Fin™ özelliği yüzeyin aşınmaya daha dayanıklı olmasını sağlar ve eşanjörün dayanıklılığını artırır.

Çift Korumalı Filtre

Çift Korumalı Filtre 10㎛’den büyük toz parçacıklarını yakalar.

Boyut ve Ağırlık

Teknik Özellikler