• 4K (4096 x 2304) IPS Ekran
  • İnç başına 219 Piksel
  • P3 99% Renk Spektrumu
  • USB-C
  • Dahili Hoparlör

Ultra Net 219 PPI 4K Ekran

4K çözünürlük sunmak için inç başına 219 piksel ile (21,5 inçte 4069 x 2304) LG UltraFine™ ekran büyük 4K ekranda bir Mac bilgisayarın netliğini ve detaylarını deneyimlemenizi sağlar.

Zengin Renkler, Daha İyi Detaylar

P3 99% renk spektrumu yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı hassas bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Bu 4K ekranda olağanüstü detayları ve zengin renkleri deneyimleyeceksiniz.

USB-C Çok Yönlülük

Bir USB-C bağlantı noktası veri iletimi, 4K video ve şarj işlemi için birden çok bağlantı noktasının yerini alabilir. MacBook'unuzu şarj ederken aynı anda mobil cihazları da şarj edebilir (60W'a kadar). Ayrıca, üç USB-C çıkış bağlantı noktası (USB 5 Gbps) ek cihazları bağlamanıza olanak sağlar.

Mükemmel Görünürlük

LG UltraFine™ 4K ekran, 500 cd/m² parlaklığa ulaşıp, geniş bir renk yelpazesi ve kontrast sunar. Daha doğal bir görüntü sağlayan 4K ekranda canlı, gerçekçi görüntü deneyimini yaşayabilirsiniz.

Tutarlı Renk ve Berraklık

IPS'ye sahip bu 4K HD monitör, renk kaymasını en aza indirir ve UltraFine™ 4K ekranda detaylı, doğru görüntüler sunar. Kenardan kenara renkler tutarlıdır.

macOS ile Kolay Ekran Kontrolü

Herhangi bir fiziki düğme kullanmaya gerek kalmadan, macOS ile parlaklık gibi ekran ayarlarını ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.

Çok İşlevli Ekran Yöneticisi

LG Ekran Yöneticisi, çoklu ekran seçenekleri sunmak amacıyla macOS için optimize edilmiştir. Örneğin, kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre, ekranı otomatik olarak iki ila dört kareye bölebilir.

Kullanışlı Ayarlanabilir Ekran Ayağı

LG UltraFine™ 4K ekranlar, kullanışlı yükseklik/eğim ayarına sahiptir. Kullanıcılar daha kişisel ve rahat bir iş istasyonu oluşturmak için ekran yüksekliğini ayarlayabilir veya bir VESA duvar askı aparatıyla ekranı kolayca duvara monte edebilirler.³

ENERGY STAR®

ENERGY STAR® sertifikalı monitörler, Açık, Uyku ve Kapalı Modları için ABD Çevre Koruma Ajansı tarafından belirlenen sıkı enerji verimliliği gerekliliklerini karşılamaktadır. Ortalama olarak, ENERGY STAR® sertifikalı monitörler, standart seçeneklerden 25% daha fazla enerji verimliliğine sahiptir.

Teknik Özellikler