• IPS Ekranı
  • Ergonomik Tasarım
  • Renk Ayarlı
  • Dahili Adaptör
Full HD IPS Ekran

Full HD IPS Ekran

Profesyoneller için tasarlanan IPS teknolojili bu Full HD ekran renk kaymalarını minimize eder ve neredeyse her izleme açısında olağanüstü resim kalitesi sunar.

*Duvar askı aparatı ayrı satılır. *Video klipteki monitör gerçek modelden farklı olabilir. *Ürün resmi sadece temsilidir ve gerçek üründen farklı olabilir.

ORGANİZE ÇALIŞMA ALANLARI İÇİN ENTEGRE GÜÇ MODÜLÜ

ORGANİZE ÇALIŞMA ALANLARI İÇİN ENTEGRE GÜÇ MODÜLÜ

Güç modülü, çalışma alanınızdaki güç modülleri sayısını azaltmaya yardımcı olacak şekilde monitöre entegredir.

*8MP (Mega Piksel): 4K, 3840x2160. *Kalibratör dahil değildir. *Ürün resmi sadece temsilidir ve gerçek üründen farklı olabilir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İZLEME AÇILARI VE KOLAY MONTAJ

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İZLEME AÇILARI VE KOLAY MONTAJ

Monitörler, çok yönlü ekran yükseklik/eğim/pivot/dönüş ayarlarıyla rahat izleme olanağı sağlar. Daha kişisel, rahat bir iş istasyonu oluşturmak için ekran durumunu özelleştirebilirsiniz. Monitör, herhangi bir araç olmaksızın kolayca monte edilebilir ve ayrıca duvara monte edilebilir.

*Dinamik Senkronizasyon Modu yalnızca 60 Hz giriş kaynağı için kullanılabilir. *Duvar askı aparatı ayrı satılır. *Ürün resmi sadece temsilidir ve gerçek üründen farklı olabilir.

MİNİ BİLGİSAYAR MONTAJ ÖZELLİKLERİ

MİNİ BİLGİSAYAR MONTAJ ÖZELLİKLERİ

BK550, uyumlu mini bilgisayarların arka kısma göze çarpmayacak şekilde montajına imkan sağlamak için tasarlanmıştır. Intel NUC veya 100x100 mm duvar askı aparatını kullanarak, kullanıcılar mini bilgisayarlarını kolaylıkla monte edebilirler.

*Braket ve bilgisayar ayrı satılır. *Video klipteki monitör gerçek modelden farklı olabilir. *Ürün resmi sadece temsilidir ve gerçek üründen farklı olabilir.

Teknik Özellikler