• 5K (5120 x 2880) IPS Ekran
  • İnç başına 218 Piksel
  • P3 99% Renk Spektrumu
  • Thunderbolt™3
  • Dahili Kamera ve Hoparlör

Ultra Net 218 PPI 5K Ekran

5K çözünürlük sunmak için inç başına 218 piksel ile (27 inçte 5120 x 2880) LG UltraFine™ 5K ekran, bir Mac bilgisayarın netliğini ve detaylarını deneyimlemenizi sağlar.

Zengin Renkler, Daha İyi Detaylar

P3 99% renk spektrumu yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı hassas bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Bu 5K ekranda olağanüstü detayları ve zengin renkleri deneyimleyeceksiniz.

Thunderbolt™ 3 ile 5K Ekran

Thunderbolt™ 3 bağlantı noktasına sahip LG UltraFine™ 5K ekran, tek kablo üzerinden 5K video ve verileri iletebilirken aynı anda yeni bir MacBook Pro'yu (85W'a kadar) şarj edebilir. Ayrıca, üç USB-C çıkış bağlantı noktası (USB 5 Gbps) gerektiğinde ek cihazları bağlamanıza olanak sağlar.¹

Mükemmel Görünürlük

LG UltraFine™ 5K ekran, 500 cd/m² parlaklığa ulaşır ve geniş bir renk yelpazesi ve kontrast sunabilir. Daha doğal bir görüntü sağlayan 5K ekranda canlı, gerçekçi görüntü deneyimini yaşayabilirsiniz.

Tutarlı Renk ve Berraklık

IPS'ye sahip bu 5K HD monitör, renk kaymasını en aza indirir ve UltraFine™ 5K ekranda detaylı, doğru görüntüler sunar. Kenardan kenara renkler tutarlıdır.

Net İletişim ve Eğlence

LG UltraFine™ 5K ekran eğlence ve iletişim için mükemmel derecede uygun olan ve filmleri izlemenize ve video sohbeti etmenize olanak sağlayan bir dahili web kamerası ve duyarlı hoparlörler/mikrofona sahiptir.³

macOS ile Kolay Ekran Kontrolü

Herhangi bir fiziki düğme kullanmaya gerek kalmadan, macOS ile parlaklık gibi ekran ayarlarını ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.

Çok İşlevli Ekran Yöneticisi

LG Ekran Yöneticisi, çoklu ekran seçenekleri sunmak amacıyla macOS için optimize edilmiştir. Örneğin, kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre, ekranı otomatik olarak iki ila dört kareye bölebilir.

Kullanışlı Ayarlanabilir Ekran Ayağı

LG UltraFine™ 5K ekranlar, kullanışlı yükseklik/eğim ayarına sahiptir. Kullanıcılar daha kişisel ve rahat bir iş istasyonu oluşturmak için ekran yüksekliğini ayarlayabilir veya bir VESA duvar askı aparatıyla ekranı kolayca duvara monte edebilirler.

ENERGY STAR®

ENERGY STAR® sertifikalı monitörler, Açık, Uyku ve Kapalı Modları için ABD Çevre Koruma Ajansı tarafından belirlenen sıkı enerji verimliliği gerekliliklerini karşılamaktadır. Ortalama olarak, ENERGY STAR® sertifikalı monitörler, standart seçeneklerden 25% daha fazla enerji verimliliğine sahiptir.

Teknik Özellikler