• 5K (5120 x 2880) IPS Ekran
  • 218 PPI
  • P3 %99
  • ThunderboltTM 3
  • Dahili Kamera ve Hoparlör
LG UltraFine 5K/4K Ekran

LG UltraFine 5K/4K Ekran

Birçok kişi Mac cihazlarıyla kullanmak için uyumlu bir harici ekran bulmada zorluk yaşıyor, özellikle de yeni MacBook Pro için. Ancak artık mükemmel derecede uyumlu LG UltraFine 5K Ekranla bu sorunun bir yanıtı var. Ve MacBook kullananlar için LG UltraFine 4K Ekran var.

Ultra-Net 218 PPI 5K Ekran

Ultra-Net 218 PPI 5K Ekran

5K (5120X2880) çözünürlük için 218 PPI ultra-ince PPI kullanan LG UltraFine 5K (27) ekran, yeni MacBook Pro Retina’nın ekranı ile eşdeğer PPI sağlar. Artık Mac’in yüksek çözünürlüğünü ve detaylı görüntüsünü 5K geniş ekranda deneyimleyebilirsiniz.

*PPI: Aynı boyuttaki ekranlarda, yüksek PPI daha iyi, daha net resim kalitesi üretir.

Zengin Renk, Daha İyi Detaylar

Zengin Renk, Daha İyi Detaylar

P3 %99’luk renk spektrumu, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı hassas bir şekilde düzenlemenizi ve mükemmel görüntünün farkına varmanızı sağlar. 5K yüksek çözünürlüklü ekranda daha fazla detay ve daha zengin renk görürsünüz.

Dünyanın İlk 5K Ekranı

Dünyanın İlk 5K Ekranı

LG UltraFine 5K ekran, 5K video ve veri gönderebilen ve eş zamanlı olarak yeni Macbook Pro’yu tek bir kablo ile 85 Watt’a kadar şarj edebilen dünyanın ilk ThunderboltTM 3 bağlantı noktasını iftiharla sunar. Ayrıca, üç adet USB-C aşağı akış bağlantı noktası (USB 5 Gbps), gerektiğinde başka cihazlar bağlamanıza olanak sağlar.

*UltraFine 5K ekran, ThunderboltTM 3’ün etkin olduğu macOS 10.12.1 ve sonrası sürüme sahip bir Mac gerektirir.

Üst Düzey Görünürlük, En İyi Parlaklık

Üst Düzey Görünürlük, En İyi Parlaklık

LG UltraFine 5K ekran 500cd/m2 parlaklık içerir ve geniş yelpazede renk ve kontrast ifadesi sunabilir. Bir görüntüyü düzenlerken veya üzerinde çalışırken doğanın daha gerçekçi bir temsilini sunan 5K çözünürlüklü ekran ile canlı, gerçekçi görüntüleri deneyimleyebilirsiniz.

*Varsayılan ayar, maksimum parlaklık değerinin yarısıdır, ancak ayarlanabilir.

Her Açıdan Net Görsel İçerikler Alır

Her Açıdan Net Görsel İçerikler Alır

IPS’li 5K yüksek çözünürlüklü ekran renk kaymasını minimize eder ve LG UltraFine 5K ekranda detaylı, doğru görüntüler sunar. Renk, ekran üzerinde kenardan kenara sabit kalır ve mükemmel görsel sonuçlar sağlar.

Her Sahnede Daha Canlı Sesler, Daha Net Görseller

Her Sahnede Daha Canlı Sesler, Daha Net Görseller

LG UltraFine 5K ekranda*, film izlemek, FaceTime aramaları yapmak ve net bir ekran ile harika ses veren hoparlörlerle çevrimiçi sohbet gibi eğlence ve iletişim aktiviteleri için mükemmel derecede uygun dahili webcam** ve hassas ses hoparlörü bulunur. Ekran, görüntülemek veya iletişimi sürdürmek için daha detaylı, canlı resim sunar.

*UltraFine 5K Ekran yalnızca ThunderboltTM 3’ü destekler. **Yalnızca UltraFine 5K’da dahili Webcam bulunur.

macOS ile Sorunsuz Ekran Kontrolü

macOS ile Sorunsuz Ekran Kontrolü

Parlaklık gibi detaylı ekran ayarı kontrolü herhangi bir fiziksel düğme kullanmadan macOS kullanarak gerçekleştirilebilir.

*Ekran Ayarı > Parlaklık Kaydırma Çubuğu veya Ctrl + Parlaklık artırma ile ayarlayın

Çok İşlevli Ekran Yöneticisi

Çok İşlevli Ekran Yöneticisi

LG Ekran Yöneticisi, farklı ve güçlü çoklu ekran seçenekleri sağlamak için macOS için optimize edilmiştir. Örneğin, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına bağlı olarak ekranın otomatik olarak iki ila dört çerçeveye bölünmesi gibi seçenekler sunar.

Ayarlanabilir Ayak ile Esnek Çalışma İstasyonu

Ayarlanabilir Ayak ile Esnek Çalışma İstasyonu

LG UltraFine 5K ekranlarda oldukça kullanışlı bir yükseklik/eğim ayarı bulunur ve VESA montaj braketini kullanmak için kolay duvara montaj kurulumu sunar. Kullanıcılar, daha kişisel ve konforlu bir ortam yaratmak için ekran yüksekliğini özelleştirebilirler.

*VESA montaj braketi pakete dahil değildir.

Teknik Özellikler