• Şimdi UHD 4K HDR Çağı
  • SDR İçeriği için HDR Efekti
  • Gerçek Renkler ve Daha Geniş İzleme Açısı
  • HDCP 2.2 Uyumlu
  • Daha Net, Daha Akıcı Görüntü
  • Tüm Oyunlar için Özelleştirilmiş Ekran

Şimdi UHD 4K HDR Çağı

LG UHD 4K HDR Monitör ile kusursuz görsellerin ve tüm gerçek canlı renklerin keyfini çıkarın. HDR içeriği üzerinde çalışan içerik yaratıcıları, önizleme ve düzenleme için parlaklık ve kontrast oluşturma yeteneğini takdir edecektir.

HDR Efekti

SDR İçeriği için HDR Efekti LG UHD 4K HDR Monitör standart içeriği ekranda HDR kalitesinde videoya dönüştürebilir. Resim kalitesi algoritmasını kullanarak HDR benzeri bir deneyim için SDR içeriğin ton eşlemesi ve parlaklığını iyileştirir.

sRGB %99(Tipik) ile IPS

Neredeyse tüm izleme açılarından %99'luk sRGB spektrum kapsamıyla bu monitör, fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları veya yüksek doğrulukta renk arayan herkes için harika bir çözüm.

AMD FreeSync™

Daha Net, Daha Akıcı Görüntü AMD FreeSync™ Teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlüklü ve yüksek tempolu oyunları mükemmel ve akıcı hareketlerle oynama deneyimini yaşayabilirsiniz. Ekran yırtılması ve takılmasını nerdeyse tamamen ortadan kaldırır.

Tüm Oyunlar İçin Özelleştirilmiş Ekran

Oyun modu oyun oynama deneyiminizi kişiselleştirmek veya favori oyun türlerinizi optimize etmek için FPS, RTS ve Özel olmak üzere üç alt moda sahiptir.

Siyah Dengeleyici

Düşmanların Saklanacakları Yer Yok Siyah Dengeleyici, karanlıkta çok fazla zaman geçirdiğiniz oyunlarda bile tam bir görsel netlik sağlar. En karanlık alanları senkronize eder ve aydınlatır, böylece gölgelerde saklanan düşmanları bulabilir ve önce siz ateş edebilirsiniz.

OnScreen Control

Daha Basit Kullanıcı Arayüzü Basit ve sezgisel OnScreen Control. Ekran seçeneklerinizi, hatta pivot kontrolünüzü birkaç basit tıklamayla özelleştirebilirsiniz.

*OnScreen Control özelliğini etkinleştirmek için yazılımın indirilmesi gerekir. İndirme bilgileri için LG.com sitesini ziyaret edin. *OnScreen Control Yazılımıyla ilgili değişiklikler ve güncellemeler önceden bildirilmez.

Ergonomik Ayak

En Uygun Sürükleyicilik ve Performans Döner monitör, dikey yönelimli bilgileri veya fotoğrafları düzenleyip görüntüleyen tüm programlar için kullanışlıdır. Yükseklik ayarı özelliği de ergonomik rahatlık saglar

Teknik Özellikler