• 31,5" QHD (2560 x 1440) Ekran
  • AMD FreeSync™ Teknolojisi
  • 144Hz Yenileme Hızı
  • 3 Tarafı Neredeyse Çerçevesiz
  • Oyun Modu
Çok Yönlü Oyun Monitörü

Çok Yönlü Oyun Monitörü

Çeşitli oyun tarzlarını seven oyuncular için tasarlanan bu çok yönlü monitör hem sıradan hem de zoru seven oyuncular için önemli oyun özellikleri sunar.

144Hz Yenileme Hızı

144Hz Yenileme Hızı

Yüksek Hız Daha akıcı bir oyun ve neredeyse gerçeküstü bir görsel deneyimi için nesneler daha net bir şekilde gösterilir. Aksiyonun ortasında en dinamik ve hızlı hareket eden nesneleri bile görebilmek, oyunculara rekabet avantajı sağlayabilir.

AMD FreeSync™ Teknolojisi

AMD FreeSync™ Teknolojisi

Daha Net, Daha Akıcı Görüntü AMD FreeSync™ Teknolojisi ile oyuncular, yüksek çözünürlüklü ve yüksek tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimini yaşayabilirler. Ekran yırtılması ve takılmasını nerdeyse tamamen ortadan kaldırır.

31,5" QHD (2560 x 1440)

31,5" QHD (2560 x 1440)

Büyük, Etkileyici Ekran QHD (2560 x 1440) netlikte 31,5” ekranda gerçekçi görsel deneyimin ve doğru renklerin keyfini çıkarın.

3 Tarafı Neredeyse Çerçevesiz

3 Tarafı Neredeyse Çerçevesiz

Aksiyonun İçine Dalın Üç kenarı çerçevesiz olan monitör, oyunu daha gerçekçi bir şekilde çerçeve içine alarak oyuncuları daha derin bir oyun deneyimine çeker.

Oyun Modu

Oyun Modu

Her Oyun Tarzına Özel Modlar Oyuncular Oyuncu, FPS veya RTS modunu seçebilir ve kendi deneyimlerini özelleştirebilirler. Ayarlar her tür oyun için ayarlanabilir ve optimize edilebilir.

Teknik Özellikler