• 31,5" QHD (2560x1440) Ekran
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • Radeon FreeSync™ 2 Teknolojisi
  • 144Hz Yenileme Hızı
HDR Oyun Monitörü ile Tanışın

HDR Oyun Monitörü ile Tanışın

HDR

HDR

Canlı Renk Doygunluğu Artık HDR (Yüksek Dinamik Aralık) dönemi. Renklerin canlılığını yakalayan 32GK850F Monitör ile kusursuz oyun grafiklerinin keyfini sürün. Sürükleyici bir oyun deneyimi katan HDR ile daha ayrıntılı ekran kalitesinin keyfine varın.

HDR Efekti

HDR Efekti

SDR İçeriği için HDR Efekti 32GK850F, Ton Eşleme ve ULTRA Parlaklığı içeren resim kalitesi algoritmasıyla SDR içeriklerini HDR kalitesinde içeriklere dönüştürebilir. SDR’nin HDR kalitesine nasıl dönüştüğünü deneyimleyin.

Radeon FreeSync™ 2 Teknolojisi

Radeon FreeSync™ 2 Teknolojisi

Daha Net, Daha Akıcı Görüntü Radeon FreeSync™ 2 Teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlüklü ve yüksek tempolu oyunları mükemmel ve akıcı hareketlerle oynama deneyimini yaşayabilirsiniz. Bu teknoloji, özellikle HDR oyunlar için optimize edilen gelişmiş uyarlanabilir senkronizasyon teknolojisidir.

144Hz

144Hz

Akıcı Oyun Hareketi 144 Hz olağanüstü yüksek hızlı yenileme hızı, ekranda anında gösterime izin verir. Nesneler daha net işlenir ve oyun daha pürüzsüz, görsel akıcılığında neredeyse gerçeküstü hale gelir.

1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma

1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma

Bu teknolojiyle, kareleri oluşturmadan/ikiye katlamadan sıvı kristalin yükselme ve düşme periyodunda arka plan ışığı kapalı olduğu için hareket bulanıklığı azaltılır.

*1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma özelliği daha düşük parlaklığa neden olur ve bu özellik etkinleştirildiğinde aşağıdaki özellikler kullanılamaz: Radeon FreeSync™ 2 / DAS (Dinamik Eylem Senkronizasyonu)

Özelleştirilmiş Oyun Ortamı

Özelleştirilmiş Oyun Ortamı

Oyuncular artık oyun tarzına göre ekranı hızlı ve kolay şekilde özelleştirebiliyor. Basitçe düğmeye dokunarak, oyucular en iyi ekran moduna hızlıca erişebilirler.

Oyun için Kazanma Özellikleri

Oyun için Kazanma Özellikleri

Siyah Dengeleyici, Dinamik Hareket Senkronizasyonu, Nişan İmleci gölgelerde saklanan düşmanları hemen bulabilmenizi ve tereddüt etmeksizin rakibinize müdahale edebilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler