• 31,5” QHD (2560x1440) Ekran
  • 3 Tarafı Ultra İnce Çerçeve
  • Küre Aydınlatma
  • 144Hz Yenileme hızı
  • Nvidia G-Sync Teknolojisi
  • Yükseklik, Pivot ve Dönme Ayarı

Işıklar Yandı. Başlayın. G-SYNC™ teknolojisiyle 32" QHD Oyun Monitörü

QHD Çözünürlük

QHD Çözünürlük

QHD berraklığı ve ayrıntılarıyla oyunları gerçekçi bir şekilde oynayın. Kusursuz 2460 x 1440 çözünürlük ile etkileyici 31,5” ekran boyutu, heyecan verici ve sürükleyici bir oyun deneyimi için bir araya geliyor.

NVIDIA G-SYNC™ Uyumlu

NVIDIA G-SYNC™ Uyumlu

Bu monitör, yenileme hızlarını GeForce GTX-destekli PC'lerdeki GPU ile senkronize eden, ekran yırtılmasını ortadan kaldıran ve takılma ve giriş gecikmelerini en aza indirerek daha yumuşak, daha hızlı bir oyun deneyimi yaşatan gelişmiş bir ekran teknolojisi olan NVIDIA G-SYNC*’i destekliyor.

*G-SYNC uyumlu ekran kartı ayrı satılır.

144Hz Yenileme Hızı

144Hz Yenileme Hızı

Bu monitörde oynanan oyunlar, yenileme hızları 60Hz veya 75Hz olan monitörlerdeki oyunlara kıyasla belirgin şekilde daha kesintisiz ve nettir. QHD berraklığını akıcı hareketlerle bir araya getiriyor ve oyun meraklıları sürükleyici oyun deneyimine hayran kalacaklar.

Küre Aydınlatma

Küre Aydınlatma

Küre Aydınlatmanın çarpıcı LED efektleriyle oyun alanınıza yepyeni bir heyecan katın. Oyuncular oyun deneyimlerini artırmak için bir dizi farklı renk ve aydınlatma moduyla Küre Aydınlatmayı özelleştirebilirler.

Ultra İnce Çerçeve

Ultra İnce Çerçeve

Bu aerodinamik ekranın üç tarafındaki ultra ince çerçeve kusursuz, muhteşem görüntüden uzaklaşmadan neredeyse sınırsız bir görsel deneyim sunuyor. Herhangi bir masa üstü için şık bir dekor.

Gelişmiş Oyun Özellikleri

Gelişmiş Oyun Özellikleri

Oyunu ciddiye alanlar için ciddi oyun özellikleri. Siyah Sabitleyici karanlık sahnelerdeki ayrıntıları ortaya çıkarırken Dinamik Eylem Senkronizasyonu akıcı hareketler sağlar. Nişan imleci özelliği FPS oyunlarında hassasiyeti artırmaya yardımcı olur.

Teknik Özellikler