• 31,5” UHD 4K (3840 x 2160)
  • DCI-P3 95%
  • Renk Ayarlı
  • 5W x 2 Stereo Hoparlör
  • Radeon FreeSync™
  • Oyun Modu

31,5” UHD 4K (3840 x 2160)

Büyük Ekranda Mükemmel Sürükleyicilik UHD 4K çözünürlük, Full HD çözünürlüğünün dört katı çözünürlükle nefes kesici netlik ve ince detaylar sunar. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar sürükleyici bir şekilde izlemenin keyfini yaşayabilir.

DCI-P3 95%, Renk Ayarlı

İnce, Canlı Renk İfadesi Geniş bir DCI-P3 95% renk yelpazesine sahip olup, çoğu içerik aralığında en ayrıntılı, canlı rengin görüntülenmesine izin verir ve ayrıca 4K içerikleri doğal çözünürlükte gösterme yeteneğine sahiptir.

DCI-P3 95% ile Renk Aralığı

Monitör, görüntüyü yeniden işlemek ve dijital içeriklerin rengini yeniden doğru şekilde ifade etmek için ideal olan DCI-P3 renk gamının 95% i kadar geniş bir renk spektrumunu destekler.

Renk Ayarlı

Ekranda doğru rengin korunmasına yardımcı olmak ve kademeli değişiklikleri önlemek için Renk Ayarlıdır, böylece hedeflenen orijinal renk korunur. *DCI-P3 Dijital Sinema Girişimleri (DCI) organizasyonu tarafından tanımlanmıştır.

Stereo Hoparlör, Radeon FreeSync™

Gerçekçi, Kesintisiz Oyun Keyfi Radeon FreeSync™ teknolojisi ekran yırtılmasını ve takılmaları önler. Ayrıca, oyuncular stereo hoparlörler sayesinde kendilerini saran etkileyici ses ile en yeni konsol ve PC oyunlarının keyfini çıkarırlar.

Her Oyun Tarzına Özel Modlar

Oyuncular oyuncu, FPS veya RTS modunu seçebilir ve özelleştirebilirler. Ayarlar her tür oyun için ayarlanabilir ve optimize edilebilir.

Dinamik Hareket Senkronizasyonu

Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile giriş gecikmesinin en aza indirilmesiyle oyuncular her anı gerçek zamanlı olarak yakalayabilir.

Siyah Dengeleyici

Oyuncular en karanlık yerlerde gizlenen keskin nişancılardan kaçabilir ve flaş bombasından hızlıca uzaklaşabilirler.

OnScreen Control

OnScreen Control

Daha Basit Kullanıcı Arayüzü Basit ve sezgisel OnScreen Control. Birkaç basit tıklamayla ekran seçeneklerinizi özelleştirebilirsiniz.

Edge-ArcLine Ayak

Çok Yönlü Zarafet Kavisli taban, güvenilir performans için dengeyi artırır. Taban daha rahat bir izleme deneyimi yaşamak için monitörün eğimini, yüksekliğini ve açısını değiştirmek için ayarlanabilir.

Teknik Özellikler