• 34 inç 5K2K UltraWide™
  • Nano IPS Ekran
  • VESA DisplayHDR™ 600
  • DCI-P3 %98
  • Thunderbolt™ 3
  • Rich Bass (5W x 2)
34 inç 5K2K UltraWide™

34 inç 5K2K UltraWide™

UHD 4K’dan %33 Daha Fazla Çalışma Alanı 34WK95U, bir UHD 4K monitörle kıyaslandığında %33 daha fazla alan sağlar. Bu, video düzenleme için yüksek sayıda videonun eş zamanlı olarak izlenmesine olanak tanır ve tonlarca VST ve birçok efekt çalışma esnasında görüntülenebilir.

VESA DisplayHDR™ 600

VESA DisplayHDR™ 600

Daha Net ve Daha Parlak HDR Monitör, en yeni HDR oyunlarda, filmlerde ve görüntülerde çarpıcı bir görsel sürükleyicilik sunan geniş aralıklı parlaklık ve kontrasta sahip VESA DisplayHDR™ 600'ü destekler.

DCI-P3 %98 ile Renk Aralığı

Monitör, görüntüyü yeniden işlemek ve dijital içeriğin rengini yeniden doğru şekilde ifade etmek için ideal olan DCI-P3 renk gamının %98'i ve sRGB’nin %135’i kadar geniş bir renk spektrumunu destekler.

Hassas Renk İfadesi

Ekran LED'indeki nanometre boyutundaki parçacıklar, fazla ışık dalga boylarını emerek gerçek görüntülerden ve videolardan CG'ye kadar tüm içeriği doğru şekilde oluşturan daha zengin renk ifadesi sunar.

Thunderbolt™ 3

Thunderbolt™ 3

Güçlü ve Çok Yönlü Thunderbolt™ 3, çok daha fazla üretkenlik ve verimlilik sağlayabilir ve MacBook cihazlarla mükemmel şekilde eşleşir. Bağlandığında, MacBook 85W’ta şarj eder ve inanılmaz derecede hızlı veri aktarımı hızlarında kullanımı sağlar.

Daha Yüksek Hızlar

Verileri 40Gb/s'ye kadar yüksek hızlarda aktaran — Thunderbolt™ 2'den iki kat ve USB 3'ten sekiz kat daha hızlı — Thunderbolt™ 3 herhangi bir takma birimine, ekrana veya cihaza en hızlı bağlantıyı sağlar.

*Eski Windows bilgisayarlarda Thunderbolt™ 3 Thunderbolt™ 3 cihazınız Windows için sertifikalıdır. Eğer Temmuz 2016 tarihinden önce bir Windows bilgisayar satın aldıysanız, bilgisayarınızda aşağıda listelenen öğelerin en son sürümlerinin bulunduğundan emin olun. - BIOS / Thunderbolt™ 3 Sürücüsü / Thunderbolt™ 3 Üretici Yazılımı (varsa) Sisteminizin güncel olup olmadığını doğrulamak için bilgisayar üreticiniz ile iletişime geçin. Ayrıca ek bilgiler için şu web sitesini de inceleyebilirsiniz. https://thunderbolttechnology.net/updates

OnScreen Control

OnScreen Control

Kolay Ayar ve Kontrol OnScreen Control önemli monitör ayarlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar.

*En yeni OnScreen Control versiyonunu indirmek için LG.com sitesini ziyaret edin. Gösterilen resim sadece temsilidir. Gerçek Onscreen Control, ürünün geliştirilmesine bağlı olarak değişebilir. *Videodaki ürün görüntüleri yalnızca örnekleme amaçlıdır ve gerçek üründen farklılık gösterebilir.

Ergonomik Tasarım

Ergonomik Tasarım

Daha Yüksek İş Verimliliği Bu monitör kapatıldığında bile zarif, çarpıcı profili ile baş döndürücüdür. Neredeyse çerçevesiz tasarlanmış ekran ve muhteşem ince ArcLine ayağı şık görüntüsüne katılır.

Teknik Özellikler