34" 21:9 UltraWide™ Full HD IPS LED Monitör
  • HDR 10 / sRGB %99 (Tipik)
  • 21:9 UltraWide™ Full HD Ekran
  • Neredeyse Çerçevesiz Tasarım
  • MaxxAudio®
  • AMD Radeon FreeSync™ Teknolojisi
Yeni HDR Dünyasına adım atın

Yeni HDR Dünyasına adım atın

Artık HDR, görüntüleme cihazlarında yüksek kaliteli görüntü konusunda sektörün gündemini oluşturuyor. HDR 10 destekli monitör, HDR kodlu oyunları en yeni konsollarla ve önde gelen akış VOD hizmetlerinden HDR videolarla görüntüleyebiliyor.

HDR 10

İçerik oluşturucunun vizyonunu daha iyi gerçeğe dönüştürmek için bu monitör, sıradan monitörlerin yeteneklerini aşan belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekleyen endüstri standardı HDR 10 yüksek dinamik aralık ile uyumludur.

HDR Efekti SDR İçeriği için HDR Efekti

HDR Efekti, HDR olmayan içeriği canlı HDR görsellerle eşit düzeyde yüksek kaliteli videoya dönüştürmek için bir resim kalitesi algoritması kullanıyor.

Çoklu Görev için Daha Fazla Alan

Çoklu Görev için Daha Fazla Alan

21:9 UltraWide™ Full HD çözünürlük (2560X1080), 16:9 Full HD çözünürlüklü görüntüye kıyasla daha fazla ekran alanı sunar. Tek seferde birden çok pencereyi çalıştırabilir ve daha fazla küçük resim görüntüleyebilirsiniz.

Kolay Kurulum

Kolay Kurulum

OnScreen Control önemli monitör ayarlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar.

Kenarı Kavisli Tasarıma Sahip Ayak Çok Yönlü Zarafet

Daha ince ve sağlam metal kenarlara sahip kavisli ayak çeşitli alanlara uyar. Daha rahat çalışmanıza yardımcı olmak için ayak, monitörün eğimini ve yüksekliğini değiştirmek üzere ayarlanabilir.

Teknik Özellikler