34" Kavisli UltraWide™ QHD (3440 x 1440) Nano IPS Monitör
  • 34 inç UltraWide™ Ekran
  • 3440 x 1440 Çözünürlük
  • Nano IPS Ekran
  • DCI-P3 %98 (Tipik) Renk Gamı
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • MaxxAudio®
Çoklu Görev için Daha Fazla Alan

Çoklu Görev için Daha Fazla Alan

UltraWide™ ekran ile birlikte 21:9 çerçeve oranı çalışmak için mükemmeldir. Bu, video düzenleme için çok sayıda çekimin eşzamanlı olarak izlenmesine olanak tanır ve aynı anda çok sayıda ses eklentisi ve efekti görüntüleyebilir.

Daha Net ve Daha Parlak HDR

Daha Net ve Daha Parlak HDR

Monitör, en yeni HDR oyunlarda, filmlerde ve görüntülerde* çarpıcı bir görsel sürükleyicilik sunan geniş aralıklı parlaklık ve kontrasta sahip VESA DisplayHDR™ 400'ü destekler.

Renk Performansında Yeni Seviye

Renk Performansında Yeni Seviye

Nano IPS ekran, her açıdan zengin renkleri zarif bir şekilde ifade eder.

DCI-P3 %98 ile Renk Aralığı

Monitör, görüntüyü yeniden işlemek ve dijital içeriğin rengini yeniden doğru şekilde ifade etmek için ideal olan DCI-P3 renk gamının %98'i ve sRGB’nin %135’i kadar geniş bir renk spektrumunu destekler.

Hassas Renk İfadesi

Ekran LED'indeki nanometre boyutundaki parçacıklar, fazla ışık dalga boylarını emerek gerçek görüntülerden ve videolardan CG'ye kadar tüm içeriği doğru şekilde oluşturan daha zengin renk ifadesi sunar.

Güçlü ve Çok Yönlü

Güçlü ve Çok Yönlü

Thunderbolt™ 3, çok daha fazla üretkenlik ve verimlilik sağlayabilir. Bağlandığında, dizüstü bilgisayarınızı 60W'a kadar bir voltajda (güçte) şarj edebilir ve son derece yüksek veri aktarım hızlarından yararlanabilirsiniz.

Daha Yüksek Hızlar

Verileri 40Gb/s'ye kadar yüksek hızlarda aktaran — Thunderbolt™ 2'den iki kat ve USB 3'ten sekiz kat daha hızlı — Thunderbolt™ 3 herhangi bir takma birimine, ekrana veya cihaza en hızlı bağlantıyı sağlar.

Hazır Donanım Kalibrasyonu

Hazır Donanım Kalibrasyonu

True Color Pro yazılımı ile Donanım Kalibrasyonunu kullanarak renk performansını optimize edin ve LG Nano IPS ekranın geniş renk spektrumundan ve tutarlılığından en iyi şekilde yararlanın.

Çift Kumanda Kolaylaştırır

Çift kumanda tek klavye veya fare ile tek ekrana bağlı birden fazla cihazı kontrol etmenize yardımcı olur. Dosyaları bağlı cihazların üzerine sürükleyip bırakabilirsiniz.

Kolay Kurulum için Birleştirilmiş Arabirim

Kolay Kurulum için Birleştirilmiş Arabirim

OnScreen Control yazılımı, tek fare tıklatmasıyla çeşitli ekran ayarlarını kontrol etmenizi sağlar. Screen Split (Ekran Bölme) özelliği tüm ekran alanını hiçbir zorluk yaşamadan bölmenize yardımcı olur.

Ortam Işığı Sensörü Otomatik Parlaklık Kontrolü

Sensör ışığa tepki vererek, en uygun ekran ortamında çalışmanız için ekranı aydınlık alanlarda daha parlak, karanlıkta ise daha karanlık hale getirir.

Teknik Özellikler