• IPS Panel
  • 3840 x 2160 4K UHD Çözünürlük
  • 16:9 Görüntü Oranı
  • 8ms (High) Tepki Süresi
  • 1000:1 Kontrast Oranı
  • 60 Hz Yenileme Hızı

42.5” UHD 4K IPS Monitör

42.5" UHD 4K, bir araya getirilmiş dört 21.5" 16:9 FHD ekrana eşdeğerdir. Hiçbir pencerenin okunabilirliğinden ödün vermeden, birden fazla pencerede film izleyebilir, oyun oynayabilir veya çoklu görevler gerçekleştirebilirsiniz. 4K IPS paneli maksimum konfor ve hassas izleme için çeşitli açılardan net görüş sağlar.

Rich Bass ile 10W x 2 Stereo Hoparlörler

42.5’’ UHD IPS ekranda içerikleri görüntülerken, Rich Bass (Geliştirilmiş Bas) işlevi ile iki 10W hoparlörü izleme keyfinizi artırır. Ayrıca 43UD79 için Rich Bass işlevi duvar tipi veya ayaklı kurulum için en uygun sesi sağlar.

Ekran Üstü Kontrol versiyon 2.0

5:9 Önizleme / Opaklık Kontrolü / Kolay İmleç Bulma / Çoklu Monitör Kontrolü / Uygulama Otomatik Pozisyon / Oyun İşlevlerini Gruplandırma

*Resimdeki ürünlerin ayrıntıları bölgeye, ülkeye veya modele göre değişebilir. *OnScreen Control versiyon 2.0

4 PBP x 4 HDMI ile Güçlü Çoklu Görev

Bölünmüş ekran özelliğinin yanı sıra, desteklenen arayüzlerin her bir kombinasyonuyla eş zamanlı olarak 4 farklı cihaza kadar (4 PBP) izin veren arayüz kabiliyeti sunar. Özellikle, tek ekranda izlemek için HDMI bağlantısı gerektiren dört farklı cihazın bağlanmasına izin veren 4 HDMI bağlantı noktasına sahiptir.

Hepsi Bir Arada Bağlantı

Yansıtma için monitörü ve hızlı şarj için cep telefonunu bağlanmanızı sağlayan USB Type-C ile hızlı bağlantının keyfini çıkarın. Dizüstü bilgisayarınızı USB Type-C ile bağlayıp farenizi ve klavyenizi monitörle kolayca kullanabilirsiniz. *43UD79 Monitördeki USB Type-C™ (DP Alt Mode) dizüstü bilgisayarları şarj etmek için kullanılmaz.

HDCP 2.2 Uyumlu

Güvenle bağlayın: Bu LG 4K monitör, en son HDCP 2.2 kopya koruması ile uyumludur, bu sayede 4K akış hizmetleri, oyun konsolları ve Ultra HD Blu-ray disk oynatıcılardaki videoları görüntüler.

Ekran Bölme Seçenekleri

Güncel OnScreen Control (versiyon 2.0) Yazılımı 42.5” büyük ekran için çeşitli düzenlere izin verir. Ayrıca, veri analizinde gerekli maksimum görüntüleme verimliliği için en uygun bölünmüş ekran oranını sunar. PIP modu ile pencerelerin opaklığını ayarlayarak çoklu görevler gerçekleştirebilirsiniz.

PBP / PIP Uzaktan Kumanda

Bir uzaktan kumanda ile 2 PBP ve 4 PBP dahil olmak üzere çeşitli PBP / PIP modlarını kontrol edebilirsiniz.

4K@60Hz Bağlantı Desteği

43UD79, HDMI, DisplayPort ve USB Type-C™ (DP Alt Mode) ile 4K/60Hz bağlantıyı destekler. 4K / 60Hz bağlantı ile kullanıcılar, 42.5” UHD 4K ile desteklenen gerçekçi ve kusursuz oyun grafiklerinin keyfini çıkarabilir.

Teknik Özellikler