Ultra Kısa Mesafeli Lazer Akıllı Ev Sineması Projektörü
  • Ultra Kısa Mesafeli Projeksiyon
  • LG Smart TV Etkin
  • Full HD (1920 x 1080)
  • 1500 Lümene kadar
  • HDMI, USB, S/PDIF (Optik) Girişleri
Ultra Kısa Mesafeli Projeksiyon

Ultra Kısa Mesafeli Projeksiyon

LG Ultra Kısa Mesafeli projektörler, geleneksel projektörlere kıyasla, duvara veya ekrana daha yakın yerleştirilmiş bir üniteyle büyük ve canlı görüntüler sunar. İzlemek için sadece birkaç milimetre uzağa yerleştirin ya da çok daha büyük bir görüntü için biraz daha geriye alın.

Full HD Çözünürlük

Full HD Çözünürlük

Filmleri ve daha fazlasını, düşük çözünürlüklerde bile hassas detaylar kaybolmadan gerçek 1080 yüksek çözünürlük keskinliğinde izleyin. 120 inç (3 m) veya üzerindeki mesafelerde resim gerçekçiliğini korur ve metin kristal netliğindedir

LG Music Flow P5 Bluetooth Hoparlör

LG Music Flow P5 Bluetooth Hoparlör

LG'nin özel Smart TV platformu basit bir kuruluma sahiptir ve en popüler sağlayıcılar tarafından sunulan heyecan verici premium içeriği kolayca keşfetmenizi sağlar.* Ürünle birlikte sunulan Magic Kumanda gezinmeyi hızlı ve eğlenceli hale getirir.

150.000:1 Kontrast Oranı

150.000:1 Kontrast Oranı

Kontrast oranı, resmin en karanlık alandan en parlak alana kadar olan aralığıdır ve mükemmel görüntü kalitesi için ayırt edici bir özelliğidir. Kontrast söz konusu olduğunda, oran ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir, bu yüzden LG projektörler 150.000:1’e kadar etkileyici bir kontrast oranına sahip.

Bluetooth Ses

Bluetooth Ses

Büyük ölçekli izleme deneyimini büyük sesle buluşturun. Projektörden gelen sesi doğrudan kablosuz olarak bir Bluetooth uyumlu ses sistemine*, örneğin taşınabilir hoparlörler, kulaklıklar veya belirli sound barlara aktarın.

Kablosuz Ekran Paylaşımı

Kablosuz Ekran Paylaşımı

Netflix® ve Amazon Video gibi popüler sağlayıcılar* tarafından sunulan premium içerikleri izleyin ve basit bir Wi-Fi bağlantısıyla uyumlu bir Android akıllı telefon veya tablet üzerinden video, fotoğraf ve uygulamaları paylaşın.

Lazer Projeksiyon

Bu projektörde, en gelişmiş sinemalarda bulunan teknolojiye sahip güçlü bir lazer lambası kullanılmaktadır. Zengin, canlı renkler ile 1500 lümene kadar dikkat çekici parlaklıkta ve olağanüstü yüksek çözünürlükte bir resim sunar.

Lazer Lamba Ömrü

Lazer Lamba Ömrü

20.000 saat: Bu projektörün ışık kaynağı, büyük, detaylı bir görüntü sunan ve yıllarca güvenilir bir servis sağlayan güçlü bir lazer lambadır.

Teknik Özellikler