4K UHD Lazer Projektör
  • Advanced Ultra Short Throw (Gelişmiş Ultra Kısa Mesafe)
  • 120 inç boyuta kadar izleme deneyimi
  • 1.500 Lümen Aydınlatma
  • Full HD resim Kalitesi
  • TruMotion
  • Kablosuz Çözüm
Gelişmiş Ultra Kısa Mesafe

Gelişmiş Ultra Kısa Mesafe

Advanced Ultra Short Throw sayesinde, projektörü duvardan sadece 8 cm uzağa yerleştirerek 90 inçlik bir projeksiyonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Basit Ve Güzel Kurum

Basit Ve Güzel Kurum

HF85LA'yı herhangi bir kurulum karmaşası olmadan mevcut mobilyanızın üzerine yerleştirin. HF85LA, dekorunuza uyum sağlayabilir.

Ekranda Gölge Yok

Ekrandaki gölge için endişelenmenize gerek yok, çünkü projektörün önünden geçmeniz gerekmiyor. Şimdi, sadece projeksiyon yolunu kesmeden veya gölge oluşturmadan sunumun keyfini çıkarabilirsiniz.

120 inç boyuta kadar yansıtılan görüntüler

120 inç boyuta kadar yansıtılan görüntüler

Bu projektör, 120 inç'e kadar yansıtılan görüntüyle size çarpıcı bir izleme deneyimi yaşatır.

1.500 Lümen Aydınlatma

1.500 lümen ile daha parlak ve canlı görüntülerin keyfini çıkarın.

Geliştirilmiş Parlaklık

Ev sinema ortamı 1.500 lümen aydınlatma ile optimize edilmiştir. HF85J'nin geliştirilmiş versiyonu olan HF85LA, daha fazla parlaklık için daha yüksek optik verimlik sunar.

Gelişmiş Renk Sunumu

HF85LA'ya uygulanan yeni işlemci daha zengin, gelişmiş renk sunumuna izin verir. HF85J ile karşılaştırıldığında, daha derin ve daha gerçekçi renkler elde etmek için renk tekeri gibi parçalar geliştirilmiştir.

Judder'dan Ücretsiz

MEMC (Hareket Tahmini ve Hareket Kompanzasyonu) Teknolojisi mevcut kareler arasında animasyon karelerinin üretildiği bir video işleme türü teknolojisi olup animasyonun görünümünü ve verdiği hissi daha akıcı hale getirir.

WebOS Bunu Daha Akıllı Hale Getiriyor

Büyük ekran ve smart işlevler için optimize edilmiş SMART Kullanıcı Arayüzünün keyfini çıkarın. TV müşterisi geri bildirimlerine dayalı bir Kullanıcı Arayüzü tasarımı ile içerikte gezinmek kolaydır. HF80JA'nın çift çekirdekli işlemcisiyle karşılaştırıldığında, güncellenmiş HF85LA'nın dört çekirdekli işlemcisi daha hızlı gezinme sağlar.

Set Üstü Kutu Bağlantısı Hazırlığı

Set Üstü Kutu Bağlantısı Hazırlığı

Set üstü kutusundan çeşitli VOD içerikleri ve TV programlarını büyük ekranınızda daha kolay ve rahat bir şekilde görüntülemenin keyfini çıkarın.

Kablosuz Çözüm

Kablosuz Çözüm

LG’nin Ekran Paylaşımı* bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya bluetooth hoparlörleri bağlarken kablosuz bağlantı deneyimi sunar.

4 Köşe Keystone

4 Köşe Keystone

HF85LA, ideal projeksiyon hizalaması için ekranın yatay ve dikey ayarlarını otomatik olarak yapabilir.

Dizüstü Bilgisayar Gerekmez

Dizüstü Bilgisayar Gerekmez

Artık bilgisayarı bağlamanıza gerek yok. Film, resim, müzik ve PPT, Excel ve Word gibi office dosyalarını görüntülemek için USB'yi takıp oynatmanız yeterli.

Teknik Özellikler