• 100 lumen Parlaklık
  • WXGA (854X480) Çözünürlük
  • 2 saat bataryalı kullanım özelliği
  • Screen Share
  • 30.000 saat Lamba Ömrü
  • 1W Mono Ses

7 Yıldır Dünyanın En Çok Terchi Edilen Projektörü

2008-2014 LED Projektör satış verileri,PMA

Screen Share Özelliği

Küçük ekranlarla kendinizi sınırlamayın. İçerikleri Screen share özelli ile sahip PC ya da laptop'ınızla kablolara gerek duymadan projeksiyon ekranına taşıyın. İçerikler üzerinde istediğiniz değişiklikleri daha büyük ekran üzerinde yapabilmeniz, grup sunumları için size büyük avantaj sağlayacak.

Canlı ve Net Görüntü Kalitesi

PV150G LED aydınlatma ve üçlü XD motor, 100,000:1 kontrast oranıyla mükemmel görüntü kalitesi, etkileyici siyah ve beyaz akromatik renkler sunar. Kırmızı, yeşil, mavi renkleri meydana getiren LED aydınlatma kaynağı sıradan ampullü projektörlerden 114 daha canlı renkler sunar.

Artık PC’ye ihtiyacınız yok

Artık film izlerken veya sunum yaparken bilgisayar bağlantısına ihityaç yok. Film izlemek, resim, müzik ve PPT, Excel, Word gibi office programlarını çalıştırmak için yalnızca fişe takın ve USB'yi çalıştırın.

Akıllı telefonlarınızı büyük ekrana taşıyın

Küçük akıllı telefon veya tabletlerinizdeki çeşitli içeriklerin büyük ekranda keyfini sürün. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzla PV150G projektörü HDMI/MHL veya dönüştürme kablosuyla birleştirmek.

Uzun Ömürlü LED Aydınlatma Sistemi

LG'nin LED ampülleri 30,000 saate kadar dayanıklıdır. Günlük 4 saat kullanımla 20 yıl ömre sahiptir. LG LED ampüllü projektörlerle ampül değişim maliyetine son verin.

OTOMATİK KEYSTONE

Otomatik Keystone bozuk ekran görüntüsünü otomatik olarak düzeltme imkanı sunar. Yapman gereken tek şey 3 saniye beklemek ve düzgün ekran görüntüsüne kavuşmak.

Minibeam Heryerde

a.Oturma Odasında b.Açık Havada c.Bahçede d.Toplantı Odasında

Teknik Özellikler