• Nano Cell™ Display
  • Milyar Renk
  • Gerçek Renk Doğruluğu
  • Dolby Vision™ destekli Aktif HDR
  • Harman/kardon® Ses Teknolojisi
  • webOS 3.5 Smart TV Deneyimi
NanoCell™ Teknolojisine Sahip LG Super UHD TV

NanoCell™ Teknolojisine Sahip LG Super UHD TV

Video'yu izle

Nano Cell™ Display - En ileri LCD ekran teknolojisi LG SUPER UHD TV, LED ışık kullanmak, Quantum Dot tabaka eklemek gibi yöntemlerin çok daha ötesinde olan, en yeni LCD teknolojisini, ileri Nano Cell™ teknolojisini doğrudan panele uygulayarak görüntü kalitesinde fark edilir bir gelişme ortaya koyuyor.

Daha Zengin, Daha Doğru Renkler

Daha Zengin, Daha Doğru Renkler

Milyar Zengin Renk

Milyar Zengin Renk

Bir milyardan fazla renkle, etkileyici bir resim deneyimi için renk bolluğu ve canlılıkla içeriğinizin keyfini çıkarın.

Milyarlarca Zengin Renk Milyarlarca zengin renk, daha gerçekçi bir resim elde etmek için daha incelikli ve hassas tonlamalarla görüntüler üretmek amacıyla, geleneksel TV’lere kıyasla 64 defa daha geniş bir palet sunmaktadır.

Geniş İzleme Açısı, Sıfır Renk Bozulumu

Geniş İzleme Açısı, Sıfır Renk Bozulumu

Nano Cell™ teknolojisi TV panelinde ekranın renk kalitesini en üst düzeye çıkarır. Renk kayması veya bozulma olmaksızın doğru renklerin keyfini çıkarın.

TV'yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Önemi Yok

TV'yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Önemi Yok

İzleyicileri belirli bir ‘izleme noktası’ndan izlemeye zorlamak yerine, LG SUPER UHD TV'nin olağanüstü renkleri ve kontrastı geniş açılardan bile izlemeyi keyifli kılıyor. Artık odadaki herkes ideal bir izleme deneyimi yaşayacak.

Araştırmalar, insanların yaklaşık %60'ının televizyonu eksenden uzakta izlediğini göstermiştir yani merkezden 15 dereceden daha uzak bir açıdan izleme olarak tanımlanır ve bu açı, geleneksel bir TV’de resim kalitesinin bozulmasına neden olur

Her Açıdan En İyi İzleme Deneyimi

Her Açıdan En İyi İzleme Deneyimi

Sıradan bir TV’nin aksine, LG SUPER UHD TV geniş renk gamutunu koruyarak izleme açısını arttırır. Nano Cell™ Display geniş izleme açılarında bile optimum izleme deneyimi sunuyor.

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR Farkını Keşfedin

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR Farkını Keşfedin

LG SUPER UHD TV hem Dolby Vision™ labaratuvarlarında hazırlanmış premium HDR içerikleri hem de HDR 10 ve HLG formatındaki HDR içerikleri destekler. LG'nin Aktif HDR teknolojisi, gerçekçi izleme deneyimi için HDR resim kalitesini sahne bazında optimize eder.

Harman/kardon® Ses Teknolojisi

Harman/kardon® Ses Teknolojisi

Harman/kardon® tarafından tasarlanan donanım ile güçlü ses bulunduğunuz yeri doldurur. Tıpkı bir ses stüdyosunu evinize taşırmışcasına size deneyimletir ve tüm duyularınızı harekete geçir

*TV standındaki logo ülkeye göre değişebilir.

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

Sihirli Kumanda ve yenilenmiş kullanıcı dosya arayüzü ile webOS 3.5 en popüler ve en eğlenceli içeriklere kolay ve hızlı erişim sağlar.

*webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Güvenli Smart TV Deneyimi

WebOS3.5'teki güvenlik yöneticisi, prestijli CC uluslararası güvenlik sertifikasını ve üstün gizlilik koruması sağlamak becerisinden dolayı UL CAP2900-1 sertifikasını almıştır. Yetkisiz uygulamaların yüklenmesini, saldırıları ve gizlilik ihlallerini engelliyor.

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Daha kolay kontrol ve daha hızlı erişimle, LG 4K TV'de Netflix'in premium 4K HDR içeriklerini keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi Netflix'de izle

* webOS GUI ülkelere göre değişiklik gösterebilir. * 4K HDR seçeneği Netflix içeriklerine göre farklılık gösterebilir. * Sihirli Kumanda tasarımı ve tuş düzeni ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Bu içerikleri Netflix'te izleyin. İçeriklerin oynatılması için Netflix üyeliği gerekmektedir. UHD 4K ve HDR deneyimi Netflix üyelik planına ve internet servis sağlayıcınıza bağlıdır.

Daha Fazlasını İsteyenler İçin Şıklığı ve sadeliği ile TV'nizle mükemmel uyum sağlayacak LG Soundbar SJ8 ile ev sineması deneyiminizi tamamlayın.

Teknik Özellikler