• Başlıca Özellikler
  • TV’yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Önemi Yok
  • Active HDR, HDR seçeneklerinizi genişletiyor
  • HDR benzeri izleme deneyimi için kontrast artırıcı
  • Çözünürlüğü 4K kalitesine yükseltin
  • Zengin sesle kendinizi çepeçevre sarın
  • WebOS 3.5’in kullanımı basit ve eğlence
Her Açıdan Zengin Renkler

Her Açıdan Zengin Renkler

LG UHD TV'nin IPS 4K paneli, daha geniş izleme açılarıyla zengin renkler ve güçlü kontrast sunuyor.

Gerçekçi renkler

True Color Accuracy, renk bozulmalarını etkili bir şekilde düzeltmek ve doğru ve doğal bir resim sunmak için gelişmiş renk haritalama teknolojisini kullanır.

Evinizdeki her koltuğu TV’izleme koltuğu haline getirin İzleyicileri "TV izleme noktası"nda sınırlamak yerine olağanüstü renk ve kontrast her açıdan mükemmel izleme deneyimi sunuyor.

Aktif HDR

Aktif HDR

Active HDR, daha çarpıcı ve nefes kesici bir HDR deneyimi için HDR10 ve HLG içeriğinin analizini yapar ve optimize eder. LG TV'nin HDR10 ve HLG işleme özelliği sayesinde izleyiciler daha fazla HDR içeriği seçeneğine sahip olur.

HDR ile daha canlı renkler, daha yüksek kontrast ve karanlık sahnelerde daha fazla detay elde edersiniz. LG UHD TV, premium HDR formatları HDR10 ve HLG’yi de destekler.

LG UHD TV, özel sahne tabanlı işleme yöntemini uygulayarak, resim kalitesini ve izleme keyfini artırır.

HDR Efekt ile Kontrast Artırma

HDR Efekt ile Kontrast Artırma

LG'nin HDR Effect’i HDR benzeri bir izleme deneyimi için kontrastı artırarak HDR kalitesini taklit etmek için standart dinamik aralık içeriğini dönüştüren eşsiz görüntü işleme yöntemini kullanıyor.

Çözünürlüğü 4K Kalitesine Yükseltin

Çözünürlüğü 4K Kalitesine Yükseltin

LG'nin 4K Upscaler’i mükemmel görüntü işleme teknolojisi ile çözünürlüğü 4K kalitesine yakın bir seviyeye yükseltir.

Sizi Saracak Zengin Ses

Sizi Saracak Zengin Ses

Kendinizi, daha fazla sürükleyicilik için yedi sanal kanaldan gelen LG'nin en yeni ve en gelişmiş simüle surround sesine hazırlayın.

WebOS 3.5 Smart TV Deneyimi

WebOS 3.5 Smart TV Deneyimi

Magic Kumanda ve benzersiz şekilde işlenmiş webOS 3.5 başlatma çubuğuyla, en popüler eğlence sağlayıcılarından birinci sınıf içeriklerin sınırsız dünyasına dalın.

* webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Hizmetler, kullanılabilirlik durumuna bağlıdır, abonelik gerektirebilir ve ürünler ve platformlar arasında değişiklik gösterebilir. Internet bağlantısı gerekli. * Magic kumanda, belirli webOS TV modelleri ile birlikte sunulur. * Uzaktan kumandadaki Netflix Kısayol tuşu bazı ülkelerde kullanılamayabilir.

Güvenli Smart TV Deneyimi

WebOS3.5'teki güvenlik yöneticisi, prestijli CC uluslararası güvenlik sertifikasını ve üstün gizlilik koruması sağlamak becerisinden dolayı UL CAP2900-1 sertifikasını almıştır. Yetkisiz uygulamaların yüklenmesini, saldırıları ve gizlilik ihlallerini engelliyor.

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Daha kolay kontrol ve daha hızlı erişimle, LG 4K TV'de Netflix'in premium 4K HDR içeriklerini keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi Netflix'de izle

* webOS GUI ülkelere göre değişiklik gösterebilir. * 4K HDR seçeneği Netflix içeriklerine göre farklılık gösterebilir. * Sihirli Kumanda tasarımı ve tuş düzeni ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Bu içerikleri Netflix'te izleyin. UHD 4K ve HDR deneyimi Netflix üyelik planına ve internet servis sağlayıcınıza bağlıdır.

444 65 43

LG televizyon kurulumları için sadece LG Destek hattını arayınız.

Teknik Özellikler