• IPS 4K Ekran
  • Active HDR
  • Gerçek Renk Doğruluğu
  • AI TV
  • Ultra Surround
Dinle. Düşün. Cevapla.

Dinle. Düşün. Cevapla.

TV izlemenin yeni şekli
Çözünürlükte Yeni Standart.

Çözünürlükte Yeni Standart.

Yeni detay derinliği. ULTRA HD 4K, Full HD’den dört kat daha yüksek bir çözünürlük olup yakından izlendiğinde dahi şaşkınlık yaratan mükemmel netlik ve canlı detaylar sunar. Bu detay seviyesi, modern ev eğlence sistemleri, spor ve oyun için çok uygundur; elde edilen görüntüler izleme deneyiminizi yeniden tanımlayacaktır.

Her açıdan canlı ve net bir resim

Her açıdan canlı ve net bir resim

En son Ultra HD inovasyonumuz eşsiz IPS 4K panele entegre edilmiş olup, görüntüde herhangi bir bozulma olmadan her açıdan izlenebilir bir ortam sunacağı anlamına geliyor.

*Bu içerikte belirtilen geleneksel terimi ile önceki LG modeline atıfta bulunulmaktadır

Daha fazla işlem gücü

Parlak, keskin 4K görüntülerin gerektirdiği gelişmiş resim işlemeyi desteklemek için bu LG TV'nin merkezinde 4 çekirdekli işlemci gücü yatar. Mümkün olan en iyi resmi görmeniz için hızlı ve güçlü bir beyin.

En İyi HDR 4K Resim

Bu gelişmiş HDR teknolojisi çeşitli HDR formatlarına uyum sağlayabilir ve her sahne için görüntü işlemesiyle nokta hassasiyetinde resim üretimi sağlar. Active HDR, HDR’den daha üstündür.

Etkileyici Ses

Etkileyici Ses

Harika televizyonlar harika sesi hak eder. LG'nin üstün ses teknolojisi, ultra surround efektini üreten sanal çoklu kanallar oluşturur.

Ustaca hazırlanmış modern tasarım

Ustaca hazırlanmış modern tasarım

elevizyonunuzu saran şık bir çerçeve zarif bir ayak ile tamamlanır. Bu şık tasarım tüm oturma odalarına kaliteli bir dokunuşta bulunur.

TV’niz için Daha Zengin Ses

TV’niz için Daha Zengin Ses

Sound Barlar hakkında daha fazlası
Teknik Özellikler