• 4K UHD Çözünürlük
  • Geniş Görüş Açısı
  • Aktif HDR
  • Ultra Parlaklık
  • 4K Çözünürlük Yükseltici
  • webOS 3.5 Smart TV Deneyimi
Her Açıdan Zengin Renkler

Her Açıdan Zengin Renkler

LG UHD TV'nin IPS 4K paneli, daha geniş izleme açılarıyla zengin renkler ve güçlü kontrast sunuyor.

Gerçekçi Renkler

Gerçek Renk Doğruluğu özelliği renk bozulmalarını etkili bir şekilde düzeltmek ve doğru ve doğal bir resim sunmak için gelişmiş renk haritalama teknolojisini kullanır.

TV'yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Bir Önemi Yok

TV'yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Bir Önemi Yok İzleyicileri belirli bir ‘izleme noktası’ndan izlemeye zorlamak yerine, LG UHD TV'nin olağanüstü renkleri ve kontrastı geniş açılardan bile izlemeyi keyifli kılıyor. Artık odadaki herkes ideal bir izleme deneyimi yaşayacak.

Aktif HDR, HDR Seçeneklerinizi Genişletiyor

Aktif HDR, HDR Seçeneklerinizi Genişletiyor

Aktif HDR, daha çarpıcı ve nefes kesici bir HDR deneyimi için HDR10 ve HLG içeriğinin analizini yapar ve optimize eder. LG TV'nin HDR10 ve HLG işleme özelliği sayesinde izleyiciler daha fazla HDR içeriği seçeneğine sahip olur.

LG UHD TV, premium HDR formatları HDR10 ve HLG’yi de destekliyor. LG UHD TV, özel sahne tabanlı işleme yöntemini uygulayarak, resim kalitesini ve izleme keyfini artırıyor.

HDR Efekt ile Kontrast Artırma

HDR Efekt ile Kontrast Artırma

HDR Efekt özelliği HDR benzeri bir izleme deneyimi için kontrastı artırarak standart dinamik aralık içeriğini dönüştüren eşsiz görüntü işleme yönetimini kullanıyor.

Ultra Parlaklık

Ultra Parlaklık

Ultra Parlaklık ve Yerel Karartma arka plan aydınlığını ayarlayarak ve görüntüyü kişiselleştirilmiş kontrast bloklarına ayırarak parlaklığı arttırır ve ayrıntıları geliştirir.

Çözünürlüğü 4K Kalitesine Yükseltin

Çözünürlüğü 4K Kalitesine Yükseltin

4K Çözünürlük Yükseltici özelliği, üstün görüntü işleme teknolojisi ile çözünürlüğü 4K kalitesine yakın bir seviyeye yükseltir

Sizi Saracak Zengin Ses

Sizi Saracak Zengin Ses

Kendinizi, daha fazla sürükleyicilik için yedi sanal kanaldan gelen LG'nin en yeni ve en gelişmiş simüle surround sesine hazırlayın.

Zarif Tasarım

Zarif Tasarım

Benzersiz metalik gövde, diğer televizyonlardan farklı olarak çizgileriyle göz alıcı ama aynı zamanda zarif bir tasarım sunuyor.

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

Sihirli Kumanda ve yenilenmiş kullanıcı dosya arayüzü ile webOS 3.5 popüler ve en eğlenceli içeriklere kolay ve hızlı erişim sağlar.

* webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Hizmetler, kullanılabilirlik durumuna bağlıdır, abonelik gerektirebilir ve ürünler ve platformlar arasında değişiklik gösterebilir. Internet bağlantısı gerekli. * Magic kumanda, belirli webOS TV modelleri ile birlikte sunulur. * Uzaktan kumandadaki Netflix Kısayol tuşu bazı ülkelerde kullanılamayabilir.olağanüstü renkleri ve kontrastı geniş açılardan bile izlemeyi keyifli kılıyor. Artık odadaki herkes ideal bir izleme deneyimi yaşayacak.

Güvenli Smart TV Deneyimi

WebOS3.5'teki güvenlik yöneticisi, prestijli CC uluslararası güvenlik sertifikasını ve üstün gizlilik koruması sağlamak becerisinden dolayı UL CAP2900-1 sertifikasını almıştır. Yetkisiz uygulamaların yüklenmesini, saldırıları ve gizlilik ihlallerini engelliyor.

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Daha kolay kontrol ve daha hızlı erişimle, LG 4K TV'de Netflix'in premium 4K HDR içeriğini keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi Netflix'de izle

* webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * 4K HDR kullanılabilirliği Netflix içeriğine göre farklılık gösterebilir. * Magic Kumanda tasarımı ve düğme düzeni ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Netflix üyeliği gerekli. 4K kullanılabilirliği Netflix abonelik planınıza, İnternet hizmetlerine, cihaz özelliklerine ve içeriğin kullanılabilirliğine bağlıdır.

444 65 43

LG televizyon kurulumları için sadece LG Destek hattını arayınız.

Teknik Özellikler