• 4K UHD Çözünürlük
  • Geniş Görüş Açısı
  • Minimal Tasarım
  • Dolby Vision™ destekli Aktif HDR
  • Harman/kardon® Ses Teknolojisi
  • WebOS 3.5 Smart TV Deneyimi
TV’yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Önemi Yok

TV’yi Hangi Açıdan İzlediğinizin Artık Önemi Yok

LG SUPER UHD TV'nin IPS 4K paneli, daha geniş izleme açılarıyla zengin renkler ve güçlü kontrast sunuyor.

Gerçekçi Renkler

Gerçek Renk Doğruluğu özelliği renk bozulmalarını etkili bir şekilde düzeltmek ve doğru ve doğal bir resim sunmak için gelişmiş renk haritalama teknolojisini kullanır.

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR Farkını Keşfedin

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR Farkını Keşfedin

LG SUPER UHD TV hem Dolby Vision™ labaratuvarlarında hazırlanmış premium HDR içerikleri hem de HDR 10 ve HLG formatındaki HDR içerikleri destekler. LG'nin Aktif HDR teknolojisi, gerçekçi izleme deneyimi için HDR resim kalitesini sahne bazında optimize eder.

* HDR oynatma uyumluluğu format ve ülkeye göre değişebilir.

Ultra Parlaklık

Ultra Parlaklık

Ultra Parlaklık ve Gelişmiş Bölgesel Karartma arka plan aydınlığını ayarlayarak ve görüntüyü kişiselleştirilmiş kontrast bloklarını ayırarak parlaklığı arttırır.

Mükemmel işlevselliği tamamlayan zarif tasarım

Mükemmel işlevselliği tamamlayan zarif tasarım

Benzersiz metalik gövde, diğer televizyonlardan farklı olarak temiz çizgileri ve şık eğrileriyle gözlere hitap ediyor. LG SUPER UHD TV'nin abartısız zarafeti, kapalıyken bile baş döndürüyor.

*TV standındaki logo ülkeye göre değişebilir.

Harman/kardon® Ses Teknolojisi

Harman/kardon® Ses Teknolojisi

Harman/kardon® tarafından tasarlanan donanım ile güçlü ses bulunduğunuz yeri doldurur. Tıpkı bir ses stüdyosunu evinize taşırmışcasına size deneyimletir ve tüm duyularınızı harekete geçirir.

WebOS 3.5 Smart TV Deneyimi

WebOS 3.5 Smart TV Deneyimi

Sihirli Kumanda ve yenilenmiş kullanıcı dosya arayüzü ile webOS 3.5 en popüler ve en eğlenceli içeriklere kolay ve hızlı erişim sağlar.

*webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Hizmetler, kullanılabilirlik durumuna bağlıdır, abonelik gerektirebilir ve ürünler ve platformlar arasında değişiklik gösterebilir. Internet bağlantısı gerekli. * Magic kumanda, belirli webOS TV modelleri ile birlikte sunulur. * Uzaktan kumandadaki Netflix Kısayol tuşu bazı ülkelerde kullanılamayabilir.

Güvenli Smart TV Deneyimi

WebOS3.5'teki güvenlik yöneticisi, prestijli CC uluslararası güvenlik sertifikasını ve üstün gizlilik koruması sağlamak becerisinden dolayı UL CAP2900-1 sertifikasını almıştır. Yetkisiz uygulamaların yüklenmesini, saldırıları ve gizlilik ihlallerini engelliyor.

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Daha kolay kontrol ve daha hızlı erişimle, LG 4K TV'de Netflix'in premium 4K HDR içeriklerini keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi Netflix'de izle

* webOS GUI ülkelere göre değişiklik gösterebilir. * 4K HDR seçeneği Netflix içeriklerine göre farklılık gösterebilir. * Sihirli Kumanda tasarımı ve tuş düzeni ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Bu içerikleri Netflix'te izleyin. İçeriklerin oynatılması için Netflix üyeliği gerekmektedir. UHD 4K ve HDR deneyimi Netflix üyelik planına ve internet servis sağlayıcınıza bağlıdır.

Tüm SoundBarları gör

LG televizyon kurulumları için sadece LG Destek hattını arayınız.

444 65 43

444 65 43

Teknik Özellikler