• 4K UHD Çözünürlük
  • Dolby Vision™ destekli Aktif HDR
  • Sonsuz Kontrast
  • Dolby Atmos® Ses
  • Ultra İnce Tasarım
  • webOS 3.5 Smart TV Deneyimi
Görülmemiş İncelik

Görülmemiş İncelik

LG OLED TV teknolojisinde arka aydınlatmaya gerek duyulmadığı için ekran şaşırtıcı bir şekilde incedir. Bu da TV'nin her ev dekoruyla uyum sağlamasına olanak sağlar.

Kusursuz Siyah, Kusursuz Renkler

Kusursuz Siyah, Kusursuz Renkler

Kusursuz siyah kusursuz renkler yaratır. Uzmanların en üst düzey standartlarını karşılayan, bir LED TV ile asla elde edilemeyecek kalitede bir görüntüyü deneyimleyin.

Sizin İçin Yaratılan Üstün Sinema Deneyimi

Sizin İçin Yaratılan Üstün Sinema Deneyimi

Hem Dolby Vision™ hem de Dolby Atmos® desteği ile LG OLED TV kendi türünün ilk TV'sidir. Üstün görüntü ve ses kalitesi ile evinizin konforunda üstün sinema deneyimini yaşayın.

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR

LG OLED TV hem Dolby Vision™ labaratuvarlarında hazırlanmış premium HDR içerikleri hem de HDR 10 ve HLG formatındaki HDR içerikleri destekler. LG'nin Aktif HDR teknolojisi, gerçekçi izleme deneyimi için HDR resim kalitesini sahne bazında optimize eder.

*HDR oynatımı için uyumluluk, formata ve ülkeye göre farklılık gösterebilir.

DOLBY ATMOS®, Sinema Sesini Odanıza Getiriyor

DOLBY ATMOS®, Sinema Sesini Odanıza Getiriyor

Dolby Atmos, her bir nesnenin eşsiz sesini üç boyutlu bir ortamda sunar.

2017 LG OLED TV şu anda Dolby Digital Plus ile İnternet yayınları, kablolu/yayın ve harici yüklemeyle (USB) Dolby Atmos oynatımını desteklemektedir. Blu-ray diskler kullanan Dolby TrueHD gibi diğer Dolby Atmos kodekleri şu anda desteklenmemektedir. LG, LG OLED TV için Dolby TrueHD desteği sağlamak için Dolby ile yakın bir iş birliği içindedir.

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

Sihirli Kumanda ve yenilenmiş kullanıcı dosya arayüzü ile webOS 3.5 en popüler ve en eğlenceli içeriklere kolay ve hızlı erişim sağlar.

*webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Güvenli Smart TV Deneyimi

WebOS 3.5 sahip olduğu üstün siber güvenlik özelliklerinden dolayı dünyanın önde gelen uzman kuruluşlarından birisi olan UL Cybersecurity Assurance Program (CAP2900-1) tarafından sertifikalandırıldı. webOS 3.5 yetkisiz uygulamaların yüklenmesini, saldırıları ve gizlilik ihlallerini engelliyor.

Netflix 4K HDR İçeriklerine Erişim

Netflix 4K HDR İçeriklerine Erişim

Daha kolay kontrol ve daha hızlı erişimle, LG 4K TV'de Netflix'in premium 4K HDR içeriğini keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi Netflix'de izle

* webOS GUI ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * 4K HDR kullanılabilirliği Netflix içeriğine göre farklılık gösterebilir. * Magic Kumanda tasarımı ve düğme düzeni ülkeye göre değişiklik gösterebilir. * Netflix üyeliği gerekli. 4K kullanılabilirliği Netflix abonelik tarifenize, İnternet hizmetlerine, cihaz özelliklerine ve içeriğin kullanılabilirliğine bağlıdır.

Teknik Özellikler