• LG SIGNATURE
  • OLED HDR
  • Göz Alıcı Cam Tasarım
  • Sonsuz Kontrast
  • Sinematik Renkler

The Art of Essence

LG SIGNATURE özüne sadık kalarak, en seçici kişilere hayata dair yeni bir anlayış getiriyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
LG OLED TV’ye Ödüller Sunulmaya Devam Ediyor

LG OLED TV’ye Ödüller Sunulmaya Devam Ediyor

DAHA FAZLA BİLGİ
ÖDÜLLER

ÖDÜLLER

Tüm harika tasarımların ortak bir noktası vardır. Her biri kendini tanımlayan özünü yansıtır. Sanatın özünü teknolojinin ruhu ile birleştiren LG SIGNATURE OLED TV serisiyle tanışın. Üstün OLED teknolojisi ile harman/kardon® tarafından tasarlanan olağanüstü ses sizi kendine hayran bıraktıracak.

Göz Alıcı Cam Tasarım

Göz Alıcı Cam Tasarım

LG Signature OLED TV sadece teknolojisiyle değil tasarımıyla da görsel bir şölen sunuyor. Ultra-ince OLED paneli ilk kez şeffaf bir cam tabaka ile birleştiriliyor. Çarpıcı tasarım kusursuz görüntü kalitesi ile buluşuyor

Sound Bar Stand

LG Signature OLED TV’yi ayakta tutan şık tasarımlı standı entegre bir Sound Bar hoparlör ile birlikte geliyor. Sound Bar, sağladığı kusursuz ses ile TV deneyiminizi en üst noktaya çıkarıyor.

OLED HDR

OLED HDR

OLED HDR teknolojisi kusursuz siyahın içerisindeki gerçek görüntülere odaklanıyor. Her iki HDR formatını (HDR10 ve Dolby Vision) destekleyen LG Signature OLED TV ile daha canlı renkler, daha parlak vurgular, daha yüksek kontrast aralığı ve karanlık sahnelerde daha fazla detaya hazır olun.

Dolby Vision’un Farkı Ne?

Dolby Vision’un Farkı Ne?

Dolby Vision geliştirilmiş renk doğruluğu ve kontrast sunan tescilli bir HDR standardıdır. Dolby Vision her bir sahne için en iyi ayarların sağlanmasında sahne analizi kullanırken HDR10 film boyunca statik ayarları kullanmaktadır. Dolby Vision, büyük Hollywood stüdyoları ve birçok yayın sağlayıcının tercih ettiği HDR formatıdır.

Bağımsız Aydınlatılan Pikseller

OLED TV’nin bağımsız olarak aydınlatılan pikselleri ortak bir ışık veya araca gereksinim duymaz, dolayısıyla birbirinden tamamen bağımsızdır. Bu teknoloji OLED piksellerinin kendi parlaklıklarını kontrol etmelerine izin verir. Bu şekilde gerçek derinlik ve tonlar meydana gelmektedir.

Kusursuz OLED Siyah’ı

“LG’nin derin siyah sunma özellikli OLED TV’leri, yakın zamanda ilan edilen NASA TV UHD kanalını olabilecek en iyi şekilde gösteriyor, böylece izleyenler uzayda olmaya en yakın deneyimi yaşayabiliyor.” -Harmonic, NASA’nın NASA TV UHD kanalının resmi partneri-

webOS 3.0

webOS 3.0

webOS 3.0 her şeyi kolaylaştıran ve TV deneyimini eğlenceli hale getiren yenilikçi bir kullanıcı arayüzü sunar. İster içerik aramak, ister oynatmak isteyin bunu kullanıcı dostu olarak tasarlanmış, webOS platformu ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

harman/kardon® Ses Teknolojisi

harman/kardon® Ses Teknolojisi

Dünyanın en önemli ses sistemleri üreticilerinden harman/kardon® tarafından geliştirilen ses teknolojileri ile LG SIGNATURE OLED TV, size daha önce duymadığınız sıra dışı bir ses kalitesini deneyimletiyor.

Teknik Özellikler