• Wallpaper TV Tasarımı
  • Kusursuz Siyah, Çarpıcı Kontrast
  • α9 Akıllı İşlemci
  • AI ThinQ Yapay Zeka Deneyimi
  • Cinema HDR
  • Dolby Atmos® Sinematik Ses
Sadelik. Mükemmellik.

Sadelik. Mükemmellik.

LG SIGNATURE OLED TV W, TV'nin özüne odaklanıyor. Minimalist tasarımla birlikte, α9 Akıllı İşlemci ve LG AI TV, izleme deneyiminizi tamamlar.

Duvara hizalanmış bir ultra ince ekran sadece LG OLED TV teknolojisi ile mümkün hale gelmiştir. Eşsiz soundbar tasarımı ile, bulunduğunuz ortama kusursuz bir şekilde uyar.

Mükemmel Siyah. Nefes Kesen Kontrast.

Mükemmel siyah, birçok olasılık sunan muazzam kontrastı ortaya çıkarır. Bu nefes kesen kontrast seviyesi, sinematik deneyim için tüm renklere derinlik katlar, detayları ve görüntülerin dokularını ortaya çıkarır.

Mükemmel Beyin, α9 Akıllı İşlemci

α9 (Alpha9) Akıllı İşlemci, LG OLED TV için optimize edilmiştir. α9 Akıllı İşlemci ile muhteşem detaylar, canlı renk ve daha fazla derinlik ile birlikte her resimde berraklık sunulur.

a9 İşlemciyi Keşfedin

Cinema HDR, film yapımcısının vizyonunu sunuyor

Birçok HDR formatı desteklendiği için, film yapımcısının gerçek vizyonu Dolby Vision™ ve Technicolor'ın Gelişmiş HDR’ının yanı sıra HDR10 Pro ve HLG Pro ile de görülebilir.

*HDR10 Pro, bir HDR sinyali için LG’nin tescilli HDR formatı dinamik meta verisidir.

Sizi Dinler, Düşünür, Cevap Verir.

Sizi Dinler, Düşünür, Cevap Verir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Dolby Atmos® Eviniz için Sinematik Ses

Dolby Atmos her nesnenin hareketini gerçekçi bir şekilde yakalar ve 360º surround ses performansı sunar. Dolby Vision ile bir araya geldiğinde, gerçek bir sinema deneyimi yaşatır.

* Dolby Atmos ve çift D sembolü, Dolby Laboratories'in tescilli ticari markalarıdır. Dolby Vision, Dolby Laboratories'in ticari markasıdır.

Yaşam alanınıza uyar

LG SIGNATURE OLED TV W, duvarınıza mükemmel uyum sağlar, böylece bulunduğunuz ortamdan en iyi sonucu alabilirsiniz. İç mekan tasarımınızla uyumludur ve yaşam tarzınızı yüceltir.

Teknik Özellikler