• Wallpaper TV
  • Picture On Wall Tasarımı
  • Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR
  • Dolby Atmos® Ses
  • Sonsuz Kontrast
  • webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

The Art of Essence

LG SIGNATURE özüne sadık kalarak, en seçici kişilere hayata dair yeni bir anlayış getiriyor.

DAHA FAZLA BİLGİ

CES 2017'de En İyinin İyisi

TV kategorisinde 40’dan fazla ödülle bir numara olan LG SIGNATURE OLED TV W şaşırtıcı tasarımı ve inanılmaz performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

DAHA FAZLA BİLGİ

* Engadget : Engadget’ten, 7 Ocak © 2017 AOL Inc.. Her hakkı saklıdır. * Reviewed.com : Reviewed.com ticari markası lisans kapsamında kullanılmıştır. * CES 2017 : CES İnovasyon Ödülleri, jürilere sunulan tanımlayıcı materyalleri temel alır. Tüketici Teknoloji Birliği (CTA) herhangi bir başvurunun veya belirtilen herhangi bir iddianın doğruluğunu teyit etmemiş ve ödülün verildiği ürünü test etmemiştir. * PCMag : © 2017 Ziff Davis, LLC. Her hakkı saklıdır.

Sadelik. Mükemmellik.

Sadelik. Mükemmellik.

İzlerken ya da dinlerken dikkatinizi dağıtabilecek her türlü detaydan arındırılmış, kusursuz bir TV deneyimi için tasarlanmış, benzersiz bir TV.

Wallpaper TV

Wallpaper TV

Duvara boşluksuz monte edilebilen LG SIGNATURE OLED TV W sanki başka bir dünyaya açılan bir pencere gibi.Kendinizi renkli bir gerçekliğin içinde hissedin.

*Ürün, merkez parça ile ekran arasında bir kablo bağlantısı gerektirir. Kablo kuruluma bağlı olarak görünür olabilir.

Sıra Dışı Tasarım

Sıra Dışı Tasarım

Gerçek premium ses deneyiminin değerini bilenler için tasarlandı. Daha akıcı bir ince ve kalın ses yayılımını geliştirmek için güçlü hoparlörler.

Kusursuz Siyah, Kusursuz Renkler

Kusursuz siyah kusursuz renkler yaratır. Uzmanların en üst düzey standartlarını karşılayan, bir LED TV ile asla elde edilemeyecek kalitede bir görüntüyü deneyimleyin.

Sizin İçin Yaratılan Üstün Sinema Deneyimi

Sizin İçin Yaratılan Üstün Sinema Deneyimi

Hem Dolby Vision™ hem de Dolby Atmos® desteği ile LG OLED TV kendi türünün ilk TV'sidir. Üstün görüntü ve ses kalitesi ile evinizin konforunda üstün sinema deneyimini yaşayın.

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR Farkını Keşfedin

Dolby Vision™ Destekli Aktif HDR Farkını Keşfedin

LG OLED TV hem Dolby Vision™ labaratuvarlarında hazırlanmış premium HDR içerikleri hem de HDR 10 ve HLG formatındaki HDR içerikleri destekler. LG'nin Aktif HDR teknolojisi, gerçekçi izleme deneyimi için HDR resim kalitesini sahne bazında optimize eder.

* HDR oynatma uyumluluğu format ve ülkeye göre değişebilir.

DOLBY ATMOS®, Sinema Sesini Odanıza Getiriyor

DOLBY ATMOS®, Sinema Sesini Odanıza Getiriyor

Dolby Atmos, her bir nesnenin eşsiz sesini üç boyutlu bir ortamda sunar.

Yaşam Tarzınızla Bütünleşen Tasarım

Yaşam Tarzınızla Bütünleşen Tasarım

Daha önceki TV tasarımlarını unutun. Wallpaper TV, benzersiz tasarımı ile yaşam tarzınızla mükemmel bir biçime uyum sağlar

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

webOS 3.5 Smart TV Deneyimi

Sihirli Kumanda ve yenilenmiş kullanıcı dosya arayüzü ile webOS 3.5 en popüler ve en eğlenceli içeriklere kolay ve hızlı erişim sağlar.

Güvenli Smart TV Deneyimi

WebOS 3.5 sahip olduğu üstün siber güvenlik özelliklerinden dolayı dünyanın önde gelen uzman kuruluşlarından birisi olan UL Cybersecurity Assurance Program (CAP2900-1) tarafından sertifikalandırıldı. webOS 3.5 yetkisiz uygulamaların yüklenmesini, saldırıları ve gizlilik ihlallerini engelliyor.

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Netflix 4K HDR İçeriklerine Kolay ve Hızlı Erişim

Daha kolay kontrol ve daha hızlı erişimle, LG 4K TV'de Netflix'in premium 4K HDR içeriklerini keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi Netflix'de izle

* webOS kullanıcı arayüzü ülkelere göre değişiklik gösterebilir. 4K HDR seçeneği Netflix içeriklerine göre farklılık gösterebilir. Sihirli Kumanda tasarımı ve tuş düzeni ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bu içerikleri Netflix'te izleyin. İçeriklerin oynatılması için Netflix üyeliği gerekmektedir. UHD 4K ve HDR deneyimi Netflix üyelik planına ve internet servis sağlayıcınıza bağlıdır.

LG televizyon kurulumları için sadece LG Destek hattını arayınız.

444 65 43

444 65 43

Teknik Özellikler